Kup wsparcie na prezent!

Obrazek posta

Chcesz zaskoczyć swoich bliskich niebanalnym prezentem na urodziny, imieniny lub inną okazję? Nie masz pomysłu, co podarować swoim znajomym lub rodzinie? Wejdź na Patronite i kup subskrypcję na profilu ich ulubionego Twórcy - obdarowana przez Ciebie osoba zyska status Patrona i wszystkie nagrody z wybranego przez Ciebie progu!

Kupony to rodzaj voucheru, umożliwiające zakup subskrypcji Patronite na rzecz osoby trzeciej, np. kogoś z rodziny lub Twojego znajomego. Dzięki tej funkcji możesz wręczyć komuś wyjątkowy prezent, jakim jest wsparcie jednego z Autorów zarejestrowanych na Patronite.pl!

To dwa prezenty w jednym - obdarowujesz wybraną przez Ciebie osobę, a zarazem wspierasz zdolnych Twórców :) Kupon Patronite.pl jest zawsze przypisany do  konkretnego Twórcy i konkretnego progu. Osoba, która go otrzyma i aktywuje, zyskuje dostęp do nagród, które Autor umieścił w danym progu (np. dodatkowych materiałów, treści premium, możliwości dołączenia do grupy zamkniętej, etc.)

Jak kupić wsparcie na prezent?

  1. Wyszukaj na Patronite profil Autora, którego uwielbia Twój znajomy i kliknij przycisk „Kup na prezent”.

  2. W kolejnym kroku wybierz czas trwania subskrypcji i rodzaj płatności (BLIK/przelew). Zdecyduj też, co ma się stać, jeśli obdarowana osoba nie odbierze kuponu

  3. Opłać kupon podarunkowy

  4. Odbierz kupon i przekaż go wybranej przez siebie osobie!
     

Dowiedz się więcej!

Wszystkie informacje i odpowiedzi na pytania zebraliśmy w naszym FAQ - zajrzyj tam, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kuponach!

W razie pytań lub wątpliwości - pisz do nas śmiało na kontakt@patronite.pl

 

Zobacz również

Komentarze - nowa sekcja profilu Autora
Polska Akcja Humanitarna prosi o pomoc...w komunikacji!
Twórczość Autorów w obliczu wojny

Komentarze (1)

Trwa ładowanie...