PatrON. Włącz komuś patronat!
Ktoś zaspał i potrzebne pogotowie prezentowe? Pędzimy z pomocą! Dostawa przed Świętami gwarantowana :)
Stresu przed Świętami nie brakuje. Ale pomożemy jak umiemy ;) Puste galerie handlowe? Kurier się zapadł pod ziemię? Sklep wyświetla, że dostawa jak najbardziej, ale po Świętach? Czas na Pogotowie Prezentowe 357 :)
Otóż razem z Patronite przygotowaliśmy dla Was nowość. To program "PatrON. Włącz komuś patronat". W skrócie polega on na tym, że możesz wykupić i podarować wybranej osobie subskrypcję.
Jak to działa?
- Wchodzisz na nasz profil na Patronite
- Wybierasz przycisk "Kup na prezent" (ponad przyciskami wyboru progu wsparcia)
- Logujesz się i postępujesz zgodnie z instrukcją
Żeby wszystko godnie wyglądało - przygotowaliśmy specjalny kupon do wydrukowania i wpisania kodu. Możesz z niego skorzystać, żeby prezent miał naszą oprawę :) Znajdziesz go tutaj.
Dzięki Tobie obdarowana osoba z marszu zyska wszystkie przywileje Patrona i odkryje świat Radia 357. Posłucha ciekawych podcastów, zagłosuje na LP357, zdąży nawet jeszcze zagłosować na Top. Mnóstwo atrakcji, dostawa gratis ;) Bo kto powiedział, że prezenty last minute nie mogą być świetne :)
Szczegółowy opis jak to działa: Kupony Patronite.pl
Niech te Święta będą już jak najszybciej ;)
Trwa ładowanie...