TU OKRĘT NAUTILUS - KILKA SŁÓW O MONITORINGU POMNIKA UFO W EMILCINIE! 27 grudnia 2021

Darmowy!
4 miesiące temu Brak komentarzy

Drodzy Przyjaciele FN! /zwani tutaj Patronami/

Zbliża się koniec 2021 roku i musimy Wam pięknie podziękować za nieprawdopodobnną pomoc i łaskawość, jaką nam okazaliście wspierając niezwykły projekt, jakim bez dwóch zdań jest instalacja monitoringu 24h pomnika UFO w Emilcinie.

Nigdy w życiu w ciągu ostatnich miesięcy (!) nie podpisaliśmy takiej liczby umów w historii FN (tu wielkie słowa uznania dla naszego Marka, który to wszystko jakoś ogarnął). Z urzędami, firmami, nawet geodetą... to była prawdziwa drogą krzyżowa, ale mamy dobrą wiadomość - wszystkie umowy już są podpisane, mamy wszelkie zgody, a nawet starostwo przydzieliło nam ziemię pod słup do monitoringu. Skąd internet? I tu też dobra wiadomość - miejsce jest w zasięgu szybkiego internetu i to od niedawna, co rozwiązało wiele problemów.

Pieniądze - zebraliśmy trochę więcej niż planowana kwota, ale opatrzność znowu nad nami czuwa - będziemy musieli zapłacić znacznie więcej za wszystko, ale patrząc na zebraną kwotę ostrożnie powiemy - powinno być dobrze!

Poniżej możecie zobaczyć słup, który prawdopodobnie zostanie przez nas zakupiony, aby na nim zainstalować kamerę.

 

Będziemy Was informować na bieżąco o wszystkim i obiecujemy, że o Was nie zapomnimy! Drodzy Przyjaciele, jeśli ten monitoring zarejestruje to, czego się wszyscy spodziewamy i co może pojawić się nad tym pomnikiem, to wszyscy razem wejdziemy do historii i to nie tylko Polski, ale i świata. Bez Waszej pomocy... zapomnijcie, że sami byśmy to zrobili! Nie ma szans.

To tyle na gorąco. Prosimy o dalsze wspieranie myślą, mową i także każdą, choćby najdrobniejszą kwotą, za co niech Wam wszechświat wynagrodzi. To będzie naprawdę wielka sprawa, przekonacie się wkrótce!

Walczymy dalej, nie poddajemy się i powoli wszystko spinamy, aby zobaczyć obraz z Emilcina na naszych ekranach komputerów i telewizorów na pewno w 2022, ale nie powiemy, czy już w styczniu, czy minimalnie później. Ale to już naprawdę minimalnie później.

Przesyłamy Wam ciepłe myśli z pokładu okrętu Nautilus i dobrą energię na 2022!

Bądźcie z nami, nie zapominajcie o nas, pomagajcie nam w wielkim dziele przebudzenia naszej planety ze snu tak, jak do tej pory to robicie...

Szczęśliwego Nowego Roku!

ZAŁOGA OKRĘTU NAUTILUS

 

Trwa ładowanie...