Avatar użytkownika

Fundacja Nautilus

147
patronów
5 475 
miesięcznie
84 510 
łącznie
147
patronów
5 475 zł 84 510 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje wsparcie.
Cieszymy się, że znajdujesz w naszych serwisach wartości, które chcesz wspierać.
10 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje wsparcie.
Podziękujemy Ci osobiście, jeśli nadarzy ku temu okazja.
20 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje wsparcie.
Twój nick, imię lub nazwisko znajdą się na naszej stronie jako darczyńca o ile będziesz sobie tego życzył.
30 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje wsparcie!
Proponujemy Ci, oprócz umieszczenia Cię jako darczyńcy w naszym serwisie, również dostęp do obrazu z monitoringu z Emilcina. Przez pierwszy tydzień obraz ten będzie dostępny jedynie dla naszych patronów.
50 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoją hojność,
Oprócz wcześniejszych korzyści, proponujemy Ci osobiste spotkanie z naszą ekipą w Emilcinie. Planujemy je w maju w plenerze, ze względu na sytuację epidemiologiczną.
100 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoją hojność!
Oprócz wszystkich poprzednich benefitów, zaproponujemy Ci odwiedzenie głównej bazy Fundacji Nautilus w Warszawie. Będziesz miał możliwość poznać nas osobiście i zobaczyć jedne z największych archiwów UFO na świecie.
500 zł miesięcznie
Twoja hojność jest tak wielka!
Wiemy, że osoby, które wpłacają tak znaczne sumy nie kierują się już chęciami zdobycia czegokolwiek.
Jesteśmy Ci nieskończenie wdzięczni i dziękujemy z całego serca!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja Nautilus w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Fundacja Nautilus - organizacja badająca zjawiska niewyjaśnione. Działamy w Polsce od 20 lat!

Fundacja Nautilus to jedyna w Polsce organizacja pozarządowa, która zajmuje się badaniem i dokumentowaniem zjawisk niewyjaśnionych jak np. UFO czy innych zagadkowych manifestacji. Celem statutowym FN jest ustalenie szeroko pojętego sensu i celu ludzkiego życia. Fundacja Nautilus działa od 2001 roku. Prowadzimy bardzo popularne serwisy internetowe: nautilus.org.pl, emilcin.com i messing.org.pl a nasze archiwum jest jednym z największych tego typu na świecie.

Prowadzona jest przez absolutnych pasjonatów, którzy swoje życie, ale też środki finansowe, poświęcili na zbadanie największych tajemnic naszego świata.

Przez te wszystkie lata nasze serwisy rozrosły się do imponujących rozmiarów a ilość artykułów, zdjęć, filmów jest naprawdę wielka. Wszystko to udostępnialiśmy pasjonatom  tajemnic za darmo. Jesteśmy bowiem głęboko przekonani, że wiedza tylko wtedy ma sens, gdy się nią można podzielić z drugą osobą. Nie można jej więc trzymać w zamkniętej dłoni. Nigdy też nie zarabialiśmy na tym co tworzymy. Nie sprzedawaliśmy treści, reklam, nie żądaliśmy płatnych dostępów etc. I chcemy Was zapewnić, że nigdy tego nie zrobimy. Niech każdy czerpie z Nautilusa pełnymi garściami...

Dlaczego jesteśmy na Patronite? Ponieważ oprócz pasji mamy też pewną wizję, realizacja jej nie uda się jednak bez wsparcia ludzi nam przychylnych. Jesteśmy przekonani, że to co zamierzamy stworzyć, będzie ewenementem na skalę światową. By osiągnąć ten wielki i ostateczny cel, wyznaczyliśmy sobie pewną mapę drogową a na niej cele mniejsze i pośrednie. Mamy mnóstwo ciekawych pomysłów ale nie chcemy tylko wyciągać rękę o pomoc do Was bo naszym zamiarem jest tworzyć takie projekty, które będą zarabiały w przyszłości na nasz wspólny i ostateczny cel. 

Zaczynamy więc od zbiórki środków na monitoring pomnika UFO w Emilcinie, ale już niebawem ogłosimy i - jesteśmy tego pewni - zaskoczymy Was pozytywnie kolejnymi projektami, bardziej artystycznymi i komercyjnymi.

Nawet najdalsza podróż zaczyna się zawsze od pierwszego kroku. Pozwólcie zatem wykonać go razem z Wami, a wtedy nawet najbardziej śmiały cel będzie o krok bliżej.

 

Cele Autora

POMOC DLA FUNDACJI NAUTILUS
  • 1 300 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Drodzy Państwo,
Bardzo dziękujemy za to, że przekazujecie nam wpłaty. Mimo, że naprawdę było tutaj mało informacji, ale i tak dobrze wiecie, że jesteśmy ludźmi w 100 procentach uczciwymi i każda złotówka jest dziesięć razy oglądana, zanim zostanie wydana na ważny cel. O tym, na co wydajemy pieniądze (serwery i dziesiątki innych opłat) jeszcze napiszemy. Na razie chcemy tylko podziękować bardzo tym, którzy mimo tak długiego milczenia nadal nam pomagają. Czeka nas zmiana oskryptowania niestety i na pewno z zaoszczędzonych pieniędzy zrobimy właściwy użytek. Pozdrawiamy Was serdecznie i jeszcze raz pięknie dziękujemy FN

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja Nautilus już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Piotr Kamiński
Piotr Kamiński
500 zł
Agnieszka Banaszek
Agnieszka Banaszek
10 zł
Grzegorz Wolak
Grzegorz Wolak
10 zł
Przemysław Mroczek
Przemysław Mroczek
100 zł
Diana Majorek
Diana Majorek
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.