NOWY PROGRAM W ROCKSERWIS FM

Obrazek posta

W niedzielę 26.12.2021 został wyemitowany ostatni odcinek audycji "Strefa Wilka" Marty i Michała Wojtasów. Ale jako, że życie nie znosi próżni, od niedzieli 2.01.2022 na jej miejscu pojawi się nowy program, który - mamy nadzieję - przypadnie Wam do gustu.

Oddajmy głos autorowi...

TO JEST SCAND-ALL!

Nowa audycja w radiu Rockserwis FM, choć już z pewną historią...

Scand-all istnieje od ponad 5 lat, choć do tej pory w formie pozaradiowej. Powstało 11 odcinków o różnej długości. Otrzymywali je znajomi i znajomi znajomych, którzy wyrazili taką chęć (ostatnie 2 lub 3 były już dostępne bardziej publicznie).

Nadszedł czas, by Scand-all trafił wreszcie na antenę. Muzyka ze Skandynawii towarzyszy nam w naszej stacji bardzo często, ale teraz będzie miała swój czas na wyłączność. Przez godzinę będziemy słuchać dźwięków ze Szwecji, Norwegii, Danii, Islandii oraz Wysp Owczych, czyli z krajów skandynawskich lub ściśle związanych z krajami skandynawskimi historią i kulturą. Są tylko 3 zasady:
1. Artysta musi pochodzić z któregoś z wymienionych krajów.
2. Muzyka musi mi się podobać.
3. Finlandia to nie Skandynawia!

Oznacza to, że w audycji Scand-all możecie usłyszeć Solstafir i Opeth, ale także Siena Root i Graveyard, Eivor i Samaris oraz... ABBĘ i Roxette. I wielu, wielu innych wykonawców.

Zapraszam w każdą niedzielę od 20 do 21.

Jakub "Bizon" Michalski

rock SKANDYNAWIA

Zobacz również

RUSZA SPRZEDAŻ KARNETÓW NA MARILLION WEEKEND 2022
NOWY ROK 2022!
PREMIERA AUTORSKICH APLIKACJI RADIA ROCKSERWIS FM!

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...