Początek roku 2022!

Obrazek posta

Witam w Roku 2022! :)

Przejrzałem aktualny kurs dolara i o dziwo, 5,5 dolarów/8 dolarów miesięcznie na utrzymanie domeny oraz planów WordPressa nie przekroczyło progów w PLN. Nie ma potrzeby, abym je podwyższał. Na szczęście.

Jedynie podwyższyłem odległy próg-marzenie, z 500 zł do 550 zł. Wzrosła bowiem stawka płacy minimalnej w Polsce. 

Co do planów wydawniczych na blogu, to dalej kontynuować będę publikację przynajmniej 1-2 konkretnego artykułu w miesiącu. Przyznam, że na więcej to musiałbym znaleźć nie tyle czas, co... inspirację. Unikam jak ognia generycznych podsumowań w stylu "5 najlepszych erpegów które zastąpią ci D&D/Warhammera do kampanii miejskich", a jeśli robię coś podobnego, to z konkretną analizą. 

Chciałbym pisać o projektowaniu erpegów, ale póki co te teksty nie przyjmują się (nikt ich nie czyta). Dawno oduczyłem się chcieć pisać raporty z sesji z tego samego powodu. Przyjmują się za to lepiej zrobione krótkie teksty objaśniające terminologię z teorii erpegowej oraz zjawiska zahaczające o nią. Albo jakieś konkretne listy , raz na jakiś czas. Zresztą, poniższy screen (z wyciętymi statami stron głównych) pokazuje wszystko:

 

Wychodzi na to, że im mniej osobiście piszę, im tekst jest bardziej techniczny i przejrzysty zarazem, tym lepiej się przyjmuje. Plus jak pisać o konkretnych erpegach, to albo w zestawieniach tematycznych, albo coś, co przypadkiem było na fali po tym, jak jakiś wydawca zapowiedział chęć wydania czegoś (casus Wicked Ones a Alis Games).

Czyżby powinienem był pisać coś o Blades in the Dark mimo, iż ostatnią sesję miałem w kwietniu ubiegłego roku? I tak mam w planach napisać coś o The SCUP oraz Urban Shadows, jak skończę prowadzić te kampanie...

Coś wymyślę. :)

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...