Avatar użytkownika

Twierdza Powszechna

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Twierdza Powszechna to blog, zajmujący się teorią oraz analizą gier fabularnych. Plus sporo tam relacji z sesji RPG. Interesuje nas to, jak erpegi działają od środka: jak działają i co w związku z tym się dzieje.

Blog Twierdza Powszechna jest zbiorem przeróżnych raportów z sesji, moich (Mansfelda) przemyśleń na temat erpegowego hobby), teoretycznych rozważań oraz analiz gier fabularnych. 

Za pomocą bloga Twierdzy Powszechnej chciałbym inspirować ludzi. Wskazywać na dodatkowy punkt widzenia w hobby, prowokować do dyskusji, skłaniać do przemyśleń. Najzwyczajniej być twórcą użytecznych oraz ciekawych artykułów. Blog TP to kolejny zakątek w sieci, w którym można skonfrontować się z czyimś konstruktywnie zapisanym punktem widzenia. 

W roku 2021 postanowiłem trochę poważniej podejść do blogowania. Między innymi zainwestowałem w nowe miejsce bloga: przenosiny na WordPress, własna domena, plan "droższy niż Free". Zamierzam robić to, co robię od dziesięciu lat, ale lepiej. 

Po co Patronite? Dlaczego mam Ciebie wesprzeć?

Będę z wami szczery: chciałbym ze swojego blogowania o RPG zarobić na domenę bloga (18$/rocznie) oraz opcje jego zarządzania (plan Personal, 4$/miesięcznie, czyli 48$ rocznie). I tak gotów jestem opłacać to z własnych pieniędzy, jeśli będzie trzeba. Blog nie zniknie, w najgorszym razie zejdzie na awaryjną darmową długaśną domenę. Fajnie byłoby jednak zasłużyć na opłacenie kosztów poprzez właśnie blogowanie o RPG.

Pieniądze dla autora to też feedback. Wpłacając choćby te 5 zł miesięcznie dajesz mi znać "podoba mi się to, co piszesz, rób tak dalej!". Przekroczenie minimalnego progu to dodatkowa motywacja oraz zobowiązanie dla mnie, abym inwestował więcej w bloga (np.: lepsze plany WP) oraz ogółem więcej pisał. To już nie będzie "autor pisze po tym, jak przypadkiem zleci z łóżka". 

Dodatkowo mogą przekonać Ciebie moje teksty, powstałe już na nowym blogu, jeszcze sprzed założenia Patronite: