[ZOBACZ TELEDYSK!] Dobrze się słyszeć!

Obrazek posta

„The New Years” - nowy projekt - w tym roku z Organkiem i Belą Komoszyńską

Na pierwszą rocznicę nadawania przygotowaliśmy projekt „The New Years”. Pod tą nazwą wspólnie z wybranym artystą przygotowywany będzie co roku urodzinowy singiel. W tym roku to kompozycja autorstwa Tomasz Organka i Beli Komoszyńskiej z zespołu Sorry Boys. Tytuł utworu to „A jednak cud”. Towarzyszy mu teledysk stworzony przez Martę Kacprzak na bazie zdjęć zespołu Radia 357 i naszych słuchaczy.

- W Radiu 357 mamy muzykę we krwi. Mocno wspieramy polskich artystów oraz pomagamy młodym twórcom. Sami otrzymujemy duże wsparcie Patronów i chcemy dzielić się nim, przekazując dalej. Stąd Garaż 357 czy Scena 357 podczas cyklu koncertów Męskie Granie. Artyści prowadzą u nas audycje. Wielkim świętem polskiej muzyki jest też Polski Top Radia 357 - co roku 3 maja wyłaniamy najważniejsze polskie utwory wszech czasów oraz projekt PL21 z autorskimi zestawieniami polskich utworów z XXI wieku. Teraz  wprowadzamy nowy projekt The New Years, który będziemy cyklicznie powtarzali co roku, właśnie 5 stycznia. Specjalny klip przygotowany  z tej okazji to niezwykła podróż przez zdjęcia z mijającego roku - obrazy, które chcemy zapamiętać i do nich wracać - mówi Piotr Stelmach, koordynujący prace nad singlem. Utwór będzie dostępny we wszystkich serwisach streamingowych. 

Spotkania ze Słuchaczami, specjalne audycje, koncert i nowe hasło

Dziennikarze przygotowali spotkania dla Słuchaczy - w różnych miejscach Polski i zgodnie ze swoimi prywatnymi pasjami. Poranną audycję zespół Ranka zorganizował w łódzkiej kawiarni, gdzie odbyły się warsztaty dla baristów. Kolejne spotkania były relacjonowane przez cały dzień na antenie.

- Z wiadomych przyczyn wielkie spotkanie z okazji urodzin 357 nie było możliwe. Więc pomyśleliśmy - a gdyby tak urządzić kilka mniejszych? W sumie było ich aż siedem - każde inne. Wyprawa rowerowa, warsztaty motoryzacyjne, przejażdżka STAREM czy koncert w filharmonii. Od Śląska po Bydgoszcz. 5 stycznia chcieliśmy spędzić ze Słuchaczami i tak zrobiliśmy. To jedyna możliwa ilustracja naszego nowego hasła na drugi rok działalności, czyli Dobrze się słyszeć!” - mówi Katarzyna Pruchnicka, koordynująca rozwój oferty programowej stacji.
Spotkaniom towarzyszyła zmieniona ramówka ze specjalnymi wydaniami audycji, a dzień zakończy koncert Fisz Emade Tworzywo, transmitowany na antenie - studio koncertowe rozpoczniemy od godziny 20:00. Zapraszamy do słuchania!

Rekordowy Top - drony, iluminacja i największa w historii liczba Patronów

Top Radia 357 to zestawienie najważniejszych utworów wszech czasów, wyłonionych w głosowaniu online. 1 stycznia 2022 r. zaprezentowali je: Marcin Łukawski, Marek Niedźwiecki i Piotr Stelmach. Finałowe 4 godziny audycji nadane były z przeszklonej przestrzeni Skyfall Warsaw, zlokalizowanej na 46. piętrze warszawskiego wieżowca Warsaw UNIT. Emisji antenowej towarzyszyła transmisja video zrealizowana z wykorzystaniem dronów. W jej czasie na sąsiednim wieżowcu Warsaw Spire wyświetlana była iluminacja z logo radia.

- Chcieliśmy, by ten pierwszy Top był niezapomnianym przeżyciem. To było duże wyzwanie realizacyjne, ale efekt przerósł nasze wyobrażenia. Rok temu nasze logo dopiero powstawało - teraz widzieliśmy jego iluminację na jednym z najwyższych budynków w Polsce. A wraz z nami - rekordowa liczba widzów. W szczytowym momencie na YouTube oglądało nas prawie 23,5 tysiąca osób, zaś w ciągu 4 godzin transmisja osiągnęła prawie 145 tysięcy wyświetleń. Rekord padł także na Patronite - w ciągu kilku dni przed i po emisji Topu przybyło ponad 2 tysiące Patronów, a kwota zbiórki przekroczyła ponad poziom 800 tysięcy złotych miesięcznego wsparcia - mówi Paweł Sołtys, prezes zarządu Radia 357.

Taka realizacja Topu była możliwa dzięki wsparciu mecenasa - marki Lexus oraz partnera - banku Santander. Podczas Topu uruchomiona została sprzedaż koszulek zaprojektowanych z marką „Pan tu nie stał”. W ciągu kilku godzin zamówiło je ponad 6000 osób. Koszulki są dostępne do 15 stycznia pod adresem box.Radio357.pl.

Wszystko to i jeszcze więcej nie byłoby możliwe bez Państwa - naszych Patronów i słuchaczy. Ten dzień jest również Waszym świętem!

Wszystkiego najlepszego i dziękujemy!

urodziny The New Years TOP Radia 357 koncert

Zobacz również

Urodzinowe spotkania, TOP z wieżowca i BOX 357 z koszulkami!
Jak Oni To Robią #14
Polecenia kulturalne od Anny Dudzińskiej

Komentarze (26)

Trwa ładowanie...