"Jeszcze w tym życiu" U Pandity

Ogłaszamy, że opłaciliśmy właśnie druk 3 tysięcy egzemplarzy książki “Jeszcze w tym życiu” Sayadaw U Pandity. Niektórzy mogą znać tę książkę, wydawaliśmy ją już wcześniej, a pierwsze jej wydanie było bardzo dawno temu, jeszcze za czasów Almy. Jeśli nie wiecie kim była Alma, możecie o niej poczytać w krótkiej biografii we wstępie do tej książki. Dość powiedzieć, że książka ta była pierwszym półprofesjonalnym wydaniem książki theravadyjskiej w Polsce. Oczywiście wcześniej były różne tytuły, ale były mniej lub bardziej niszowymi, niewielkimi publikacjami. Dostaliśmy prawa do wydania tej książki,  która różni się od komercyjnej wersji angielskiej, jest więc unikatowa i specjalna pod wieloma względami.

 

Ta wersja, druga, została ostatnio jeszcze raz poprawiona, za co należą się podziękowania wszystkim, którzy brali udział w pracach. W tym momencie ogłaszamy tylko, że książka jest już w drukarni, nie ma jej jeszcze na stronie Dhamma.pl - ale jak tylko się tam pojawi, damy Wam znać ogłoszeniem i będziecie mogli ją zamawiać w wersji papierowej.

 

W tym momencie chcemy dotrzeć do wszystkich patronów wspierających nas na https://patronite.pl/TheravadaPL którzy zwykle tuż po rozpoczęciu wsparcia dostają maila z Fundacji i po wysłaniu nam adresu pocztowego dostają (także mailem) potwierdzenie, że są na liście kolportażowej. Prośba do Was - jeśli zmienił się Wam adres pocztowy - dajcie znać! Napiszcie też jeśli nie chcecie dostawać tej książki (bo już macie starą wersję, albo inne - nie musicie wyjaśniać dlaczego). Jeśli natomiast chcecie dostać tę książkę do skrzynki pocztowej, jeśli Wasz adres się nie zmienił - nie róbcie nic, spokojnie czekajcie, a książka do Was przyjdzie. Patroni z listy kolportażowej dostają książki papierowe zaraz po wydruku, tuż przed wszystkimi innymi.

 

W tym miejscu dziękujemy wszystkim naszym patronom - to dzięki Wam możemy wydawać książki buddyjskie, które są darmowe i dostępne dla wszystkich. Spodziewajcie się wersji papierowych, ale wcześniej także drugiego, poprawionego wydania w wersjach cyfrowych, oraz w przyszłości - wersji czytanej w formie audiobooka na naszym kanale na YT.

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...