Roślinny Styczeń z Wege Challenge 2022

Obrazek posta

Nowy Rok to dla wielu osób czas postanowień i kolejnych wyzwań. Często obiecujemy sobie, że zadbamy o swoje zdrowie i zrobimy coś, co realnie wpłynie na poprawę losu zwierząt, dlatego też uruchamiamy noworoczne wyzwanie WEGE CHALLENGE 2022, aby kolejne osoby w nadchodzącym roku dały szansę diecie roślinnej.

Wege Challenge 2022. Przejście na dietę roślinną jeszcze nigdy nie było tak proste!

Osoby, które dołączyły do naszego noworocznego wydarzenia podczas Roślinnego Stycznia odkrywają bogactwo diety roślinnej, nowe składniki i przepisy, uczą się jak komponować swoje menu i czym najlepiej zastąpić mięso i produkty odzwierzęce. Ponadto poznają główne powody, dla których warto wprowadzić taką zmianę w swoim życiu. Przesłanek do wyboru diety roślinnej jest wiele: to między innymi troska o los zwierząt, Twoje zdrowie czy przyszłość planety.

Roślinny styczeń realizują ze wsparciem jakie oferuje nasz darmowy program Zostań Wege na 30 dni. Ponadto otrzymują od nas bezpośrednie wsparcie w naszych social mediach oraz pisząc do nas na adres 30dni@.viva.org.pl. Nasz program bez wątpienia jest skuteczny, skorzystało już z niego prawie 200 tysięcy osób.

Wege aplikacja 🍏 🍊 🍅 🌽 🥕 🍆 🍍 🥔 🥄

WEGE CHALLENGE 2022 kierujemy do wszystkich osób, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe i poszerzyć wiedzę na temat diety roślinnej, dlatego też w ramach wydarzenia zachęcamy do podjęcia wyzwania i zapisania się do naszego darmowego programu Zostań Wege na 30 dni, który działa cały rok w formie newslettera lub darmowej aplikacji na iOS i Android.

wege challenge viva zostanwege roślinny styczeń 2022

Zobacz również

Sekretny Klub Zostań Wege
Jak mleko, to tylko roślinne! Akcje uliczne z degustacją
Dla zwierząt, zdrowia i planety daj szansę diecie roślinnej! 🍒

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...