6 najważniejszych wydarzeń w 2017 roku #best6of2017 #zielonepogotowie

3 miesiące temu

1. Publikacja projektu i realizacji autorstwa, mojej córki Michaliny Trempała w międzynarodowym albumie Small Home Garden, hiszpańskiego wydawnictwa BOOQ Publishing. Jest to ogromny, również personalny sukces gdyż reprezentujemy jedyną firmę z Polski spośród 49 projektów.

2Pierwszy filmik instruktażowy, pokazujący jak zaszczepić różę. Jest on dla nas symboliczny gdyż stał się nowym początkiem naszej działalności na Facebook oraz na Kanale YouTube. Był nagrany spontanicznie, bez przygotowania, ale na zawsze odmienił nasze działania i zapoczątkował nowe wyzwania i cele. Od tamtej pory nagraliśmy i udostępniliśmy już prawie 90 filmików, które przyciągają pasjonatów zieleni z całej Polski i nie tylko!

3Rekordowe filmikiJak rozmnażać hortensję ogrodową, który bije rekordy wśród naszych filmików na fanpage’u oraz Jak dbać o Grudnika, który jest z kolei najchętniej oglądanym filmem na YouTube. Filmik ten obejrzało już ponad 120 000 osób! Instrukcję szczepienia róży i hortensji kropo po kroku znajdziecie również na naszym blogu w zakładce Artykuły!

4Artykuły w lokalnej gazecie pt. Tygodnik Bydgoski. Co tydzień tworzymy artykuł dla czytelników z naszego miasta i okolic, prezentując aktualne tematy, porady i wskazówki na temat zakładania ogrodu, pielęgnacji roślin czy prezentując ciekawostki ogrodnicze.

5Program: Dyżur ekspertów #zielonepogotowie, prowadzony na żywo na naszej stronie na Facebook w każdy Poniedziałek od godz. 10. Przez godzinę jesteśmy do waszej dyspozycji i staramy się odpowiedzieć na każde pytanie. W najbliższy Poniedziałek będzie już 4 odcinek, na który bardzo serdecznie zapraszamy. Macie okazję dowiedzieć się, wielu istotnych informacji na temat roślin i nie tylko. Nam daje to bardzo dużo satysfakcji, że jesteście i aktywnie uczestniczycie, natomiast Wam dostarcza wiedzy i wiarygodności że wiemy o czym mówimy.

6. Warsztaty ogrodnicze. Trudny, ale ważny element, gdyż jest to spotkanie z wami na którym oprócz przekazywania wiedzy tak jak robimy to do kamery, staramy się Was nauczyć i wprowadzić w tajniki ogrodnictwa.  Nie było tych spotkań dużo, odbyły się w Bydgoszczy, warszawie i Poznaniu, ale zmotywowało nas to do powiększenia naszej oferty warsztatowej dlatego od 19 Lutego zapraszamy na warsztaty ze szczepienia drzew, krzewów owocowych jak i ozdobnych.

Darmowy!
Trwa ładowanie...