Polska Akcja Humanitarna prosi o pomoc...w komunikacji!

Obrazek posta
TL;DR Polska Akcja Humanitarna prosi o pomoc - Autorko, Autorze czy możesz udostępnić wiadomość w swoich kanałach? Poniżej znajdziesz całą paczkę materiałów!


 
Sytuacja na terenie Ukrainy pogarsza się z każdą godziną - coraz bardziej brakuje leków, artykułów higienicznych, żywności… Polska Akcja Humanitarna potrzebuje finansowej pomocy i gorąco prosi o przekazanie informacji o możliwości wsparcia ich działań. Zobacz, jak zrobił to Hubert z kanału Good Times, Bad Times.
 
Wiemy, że angażujecie się w mnóstwo inicjatyw - ale jeśli tylko możecie i chcecie, przekażcie w swoich filmach, wpisach czy storiesach informację, jak wspierać PAH! Tym bardziej, że pojawia się niestety coraz więcej "fałszywych" zbiórek - a działania Polskiej Akcji Humanitarnej są zweryfikowane, transparentne i realizowane we współpracy z kluczowymi instytucjami.
 

Pomóż w komunikacji!

 1. Najbardziej potrzebne jest wsparcie finansowe, które pozwala precyzyjnie realizować najpilniejsze potrzeby - wsparcie można przekazywać przez stronę: https://www.pah.org.pl/wplac/, bezpośrednio na konto bankowe PAH lub za pomocą zbiórki na Siepomaga https://www.siepomaga.pl/pah-ukraina
   
 2. Bardzo potrzebni są też wolontariusze, którzy będą bezpośrednio wspierać osoby, uciekające z Ukrainy - formularz zgłoszeniowy znajduje się tu: https://bit.ly/wolontariat_sosUkraina
   
 3. Poniżej znajdziecie linki do materiałów od PAH - w folderach zamieściliśmy zdjęcia i filmy:
   

  Filmy PAH

  Zdjęcia PAH Przy publikacji zdjęcia dodaj podpis: Fot. Helena Krajewska


  Możecie też śmiało korzystać ze wszystkich grafik i informacji, udostępnianych przez PAH na stronie: https://www.pah.org.pl/ i kanałach SM, jak: https://www.facebook.com/PolskaAkcjaHumanitarna Jeśli chcielibyście tworzyć własne grafiki z logotypem PAH, odezwijcie się na kontakt poniżej, żeby formalnie je poakceptować :)

 4. Jeśli macie pytania - albo chcielibyście np. nagrać fragment wypowiedzi do podcastu czy filmu, kontaktujcie się bezpośrednio z Markiem Abłasewiczem z PAH: Marek.Ablasewicz@pah.org.pl, tel. 790 604 513

   
Na koniec jeszcze jedna informacja - jeśli realizujecie własne akcje pomocowe, wrzućcie nam info w komentarzu lub na kontakt@patronite.pl! Podpromujemy je również w naszych kanałach!


 

Zobacz również

30 rad: jak promować profil i zdobywać Patronów
Twórczość Autorów w obliczu wojny
Autorzy Patronite dla Ziemi

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...