Kolekcjonerzy - inwestycyjna przygoda

Obrazek posta

Kupowanie samochodów i zegarków kolekcjonerskich, zabytkowych napędzają głównie pasjonaci, hobbyści, kolekcjonerzy i osoby które chcą zacząć przygodą z unikatowymi, trudnodostępnymi rzeczami. Prawdziwy kolekcjoner kupuje samochód czy zegarek po to by cieszyć się z jego posiadania i zwiększania swojej kolekcji, ale w taki sposób sprawia że ceny zaczynają mocno iść w górę. Zakup samochodu lub zegarka który przynosi zysk łączy również przyjemne z pożytecznym czyli sukces odwieczny.

Przedmiotami kolekcjonerskimi są również inne rzeczy bardzo wartościowe takie jak znaczki pocztowe, autografy, pióra, monety, porcelana, biżuteria, obrazy, rzeźby, książki, wino, whisky.

 

Polska jest krajem w którym inwestorzy nie są jeszcze świadomi inwestowania w przedmioty kolekcjonerskie, jednak rynek ten zaczyna być szanowany i doceniany przez Polaków.

" Z CZASEM ZYSKUJESZ " i " CZAS TO PIENIĄDZ " słynne i znane każdemu powiedzenia ale tylko wtedy gdy przedmiot jest rzadko spotykany i poszukiwany przez kolekcjonerów, dlatego są to inwestycje dla cierpliwych i długoterminowe, no ale jak wszyscy wiemy opłacalne.

Kiedy zaczynamy przygodę z kolekcjonerstwem i zdecydujemy się na zakup przedmiotu kolekcjonerskiego żeby ulokować pieniądze, warto skontaktować się z innymi doświadczonymi kolekcjonerami profesjonalistami którzy doskonale znają rynek i się w nim poruszają.

Patrząc realnie:

  • Gdy lokujesz swoje pieniądze w banku to dajesz bankowi pozwolenie na udzielanie kredytów innym klientom,
  • trzymanie oszczędności w "skarpecie" = strata na wartości
  • Najrozsądniejszym zarządzaniem i pomnażaniem własnych ciężko zarobionych pieniędzy jest przemyślane i mądre inwestowanie
#Samochody #Zegarki #inwestycja

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...