Sebastian Wojciechowski

W Patronite od 21.03.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3304

Liczba Patronów: 2416

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
10 miesięcznie
350 łącznie

Klienci

200 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

190 zł

brakuje

Naszym celem jest dotarcie do jak największej ilości klientów z całego kraju oraz zrzeszenia wszystkich pasjonatów samochodów i zegarków w jednym miejscu. Więc stworzyliśmy jedną Platformę ogłoszeniową dla komercyjnych handlowców i prywatnych sprzedawców z całej Polski oraz ze świata. Gwarantujemy łatwe i czytelne dodawanie ogłoszeń.
Zarówno klasyczne zegarki jak i samochody wywołują emocje, sentyment, odwołują się do tradycji i nieprzemijalności. Te wartości sprawiają, że rynek inwestycyjny tych branż jest jednym z najciekawszych a na przestrzeni lat możemy zaobserwować bardzo wysokie wzrosty najciekawszych modeli. Jednocześnie jest to rynek dla każdego – w każdej kategorii cenowej występują klasyczne modele które są doskonałą lokatą kapitału, stabilnymi ikonami, służącymi po prostu do używania zgodnie z przeznaczeniem.
Jak większość inicjatyw które odniosły sukces, nasza także wywodzi się z jednego – prawdziwej miłości do swojego hobby, które powoli przerodziło się w profesjonalną usługę.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Sebastian Ulanowski
Sebastian Ulanowski
Próg: 5 zł
Wojtek Ostrowski
Wojtek Ostrowski
Próg: 5 zł
Jarosław Kaźmierczak
Jarosław Kaźmierczak
Próg: 5 zł
Dominik Pietrzak
Dominik Pietrzak
Próg: 5 zł
Jadwiga  Żak
Jadwiga Żak
Próg: 20 zł