Rok z Patronite!

Obrazek posta

Cześć! :)

To już rok Twierdzy Powszechnej na Patronite! Tak, rozpoczęło się to 10 kwietnia 2021 roku. nie ukrywam, że cieszę się, że udało mi się przekonać te kilka osób (Was) do regularnego wsparcia.

W przeciągu pierwszego roku zebrałem 836 zł. Czyli prawie drugie tyle, ile jest potrzebne do utrzymania bloga (114$). Kurs dolara jest zmienny (w chwili obecnej 4,26 PLN/dolar, czyli odrobinę powyżej pułapu celu na Patronite. Jednak śmiało mogę powiedzieć, że mam te parę setek złotych na plus. To oznacza, że jest potencjał na dalszy wzrost, jak i też idące za tym dodatkowe inicjatywy oraz wydatki na nie. 

Na ten moment mam 9 patronów. Czuję, że w praktyce to walczę o przekonanie do siebie pojedynczych osób. Nie spodziewam się mrowia wspierających w najbliższym czasie: wąska specjalizacja w dość specyficznej niszy. 

Spiąłem dwa cele (25 zł/msc i 40 zł/msc) w jeden.  Nie ma co rozdrabniać się, a mam nadzieję, że etap 2-4 patronów mam za sobą...

Discord Twierdzy Powszechnej zaczyna się rozkręcać. Zaczynam organizować pierwsze spotkania o różnych zagadnieniach erpegowych. Społeczność na nim już zaczyna orientować się, że funkcja Wątków może być przydatna. Dlaczego o tym piszę? Pierwszym pomysłem na nowe cele TP jest opłacanie Nitro, aby zwiększyć czas trwania archiwum dla Wątków. Plus parę innych drobnostek, po które można by sięgnąć.

Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej. Moje artykuły na blogu będą trzymać poziom, moje własne community rozkręci się i stanie się atrakcyjnym miejscem. Może powstanie z tego coś więcej? 

Zobacz również

Discord Twierdzy Powszechnej + zmiany w ofercie
Zmiany w progach.
Powrót po wiosennej depresji.

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...