Pozostało 10 dni!

Darmowy!
4 miesiące temu Komentarze: 13

Tak, to już ten czas! Szybko zleciało, prawda? Zostało ostatnie 10 dni głosowania na drugi Polski Top Radia 357. A samo głosowanie to nie takie hop-siup! Potrzeba czasu, aby w skupieniu przejrzeć listę blisko 1000 utworów i wybrać tych 57... Dlatego, zamiast lać wodę (wszak z tym wiąże się śmigus-dyngus), przechodzimy do konkretów:

Głosowanie trwa do 28 kwietnia 2022, do godziny 12:00.
Emisja Polskiego Topu: 3 maja 2022.
Każdy ma do dyspozycji 57 głosów + 3 utwory spoza zestawienia!

Dla przypomnienia:
● Słuchają wszyscy - głosują Patroni! To ukłon w stronę tych, dzięki którym istnieje zarówno Radio 357, jak i TOP. Do grona Patronów można dołączyć w każdej chwili ;-) Dziękujemy, że jesteście z nami!
● Głosujemy na specjalnej stronie top.Radio357.pl - tam znajdziecie też wszystkie kluczowe informacje ;-) (prosimy mieć na uwadze, że nie ma głosowania "na raty" - po finalnym kliknięciu głosuj nie będzie możliwości oddania wolnych głosów w kolejnym podejściu do systemu)
● Jak zgłosić dodatkowe 3 utwory opisaliśmy w specjalnym poście dla Patronów.
● Słyszymy się 3 maja od 9:00 - przez 12 godzin zagramy wybrane przez Was najważniejsze polskie utwory wszech czasów, a prowadzić będą: NiedźwiedźStelka, Marcel i Boro, czyli Katarzyna Borowiecka :-)

Ten Top będzie inny. Układamy go wspólnie w cieniu wojny, która toczy się tuż obok. Opowiemy nim nasze emocje i zjednoczymy się w dobru przeciwko temu, co złe. Każdy utwór zabrzmi inaczej. Każdy opowie coś nowego. Mecenasem Polskiego Topu Radia 357 jest Lexus. Chcecie wrócić do emocji sprzed roku? Proszę bardzo :) Całe notowanie, wszystkie wywiady i utwory w unikatowych wykonaniach z pierwszego Polskiego Topu Radia 357 znajdziecie w Twoje 357.

Trwa ładowanie...