Radio 357 drugim radiem w Polsce pod względem słuchalności online!

Obrazek posta

Krajowy Instytut Mediów opublikował raport „Badania konsumpcji treści audio”. To pierwsza próba uwzględnienia w badaniach słuchalności także rozgłośni internetowych. Wśród stacji radiowych nadających online Radio 357 z wynikiem 11,9% uplasowało się na drugim miejscu – za RMF FM (20,2%). Miejsce trzecie zajęły ex aequo Radio ZET i Radio Nowy Świat (7,9%).

Paweł Sołtys

– Tak wysoka pozycja Radia 357 to sukces całego zespołu. I ogromna praca Kasi Pruchnickiej nad wymyśleniem i zbudowaniem naszej oferty programowej, opartej o potencjał drzemiący w naszych twórcach. To też dowód, że jest duże zapotrzebowanie na treści audio wysokiej jakości, które nas wyróżniają. Pamiętajmy przy okazji, że jednolity standard pomiaru radiostacji internetowych dopiero się tworzy, więc wyniki traktujemy z jednej strony jako pozytywną recenzję, a z drugiej mamy świadomość, że sposób wyliczania słuchalności będzie się jeszcze docierał. Dobrze w każdym razie, że wreszcie rozgłośnie online zostały uwzględnione w badaniach. Przy okazji gratulujemy pozostałym zawodnikom na podium. To dla nas duża rzecz stanąć na pudle między RMF i Zetką. Fajnie, że udało się na nie wskoczyć także RNŚ – mówi Paweł Sołtys, prezes zarządu Radia 357.

Takim wynikiem możemy się chwalić oczywiście głównie dzięki Państwu. Bo to Wy codziennie tworzycie ową statystyczną „słuchalność”, włączając właśnie Radio 357. I Wy niezawodnie, co miesiąc każdą wpłatą potwierdzacie, że mamy grać dalej. Co czynimy dla Was z największą frajdą, jaką można sobie wyobrazić :-)

DZIĘKUJEMY!

Każda posłuchana audycja, każda merytoryczna sugestia i każda subskrypcja na Patronite przekładają się na to, że dziś możemy odnaleźć się „w czubie” tego rodzaju zestawienia. Wiemy, że to nie tylko tylko jakieś cyferki, liczby, czy wartości - to Wy, słuchacze i Patroni, którzy wybieracie 357 na co dzień. Taki wybór to dla nas największa nagroda!

Zobacz również

Życzenia wielkanocne 2022
Spotkanie z zespołem Archive!
Przegląd aktualności

Komentarze (18)

Trwa ładowanie...