Finał Akademickich Mistrzostw USA

Obrazek posta

W tym roku moja Drużyna Drexel Squash dotarła do finału po ciężkim meczu z Trinity College Squash. Decydujący punkt zdobyła moja koleżanka Alina, która przegrywała 0:2, ale wyrównała i wygrała piąty set! Ja przegrałam swój mecz po ponad godzinie w pięciu setach i było mi przykro, że na mojej koleżance spoczął ciężar wygranej drużyny. Alina, która jest Ukrainką, miała głowę zaprzątniętą wojną w jej kraju oraz rodziną, którą tam pozostawiła. Nie mam wątpliwości, że zagrała w tym meczu dla nich. Po ostatnej piłce wybuchła euforia!
Pokonałyśmy drugą drużynę w USA, przy czym Trinity od wielu lat był albo na pierwszym albo na drugim miejscu w kraju.
10 lat programu squasha w Drexel University doprowadziło zajęcia przez na drugie miejsca w Mistrzostwach. Drużyna Harvard okazała się silniejsza w finale, ale nasz sukces pozostanie długo z nami i naszymi trenerami, którzy płakali ze szczęścia.
Dziękuję za wsparcie i już niedługo dzielę się kolejnymi nowościami :)