Wyprawa do kraju, który już nie istnieje

Nadszedł ten wspaniały moment, gdy dzielimy się z Wami naszymi WIELKIMI planami na najbliższe miesiące. W lipcu wsiadamy na rowery, żeby przejechać około 5000 kilometrów i odkryć magiczną II Rzeczpospolitą. Podróż zainspirowana jest wyprawą Bernarda Newmana, która opisana została w książce "Rowerem przez II RP". To pierwsza taka wyprawa od prawie stu lat - musi mieć zatem mocne wsparcie medialne - powoli zdradzimy Wam wszystkich patronów medialnych.

To inna wyprawa niż nasze wcześniejsze przygody - baaardzo zależy nam na edukacyjnym i historycznym charakterze. Chcemy odwiedzać miejsca, w których był nasz poprzednik oraz rozmawiać z osobami, którzy ułatwią nam poznanie magii dwudziestolecia międzywojennego. Jeśli możesz pomóc i znasz kogoś takiego- napisz do nas.

W kolejnych postach poinformujemy o przebiegu trasy, który z oczywistych względów będzie odrobinę różnił się od tej przedstawionej w książce. Jeśli chcecie posiadać swój egzemplarz - obserwujcie nasz profil uważnie 🙂

Oczywiście, nie zmieniamy sposobu podróżowania - namiot, gotowanie w plenerze i loverowe poczucie humoru. Wyprawa głównie biegnie przez Polskę - będzie nam bardzo miło, gdy zaprosicie nas do swojego ogrodu, czy posiedzimy razem przy ognisku.

Ta wyprawa nie uda się bez Was - serdecznie prosimy Was o zostawienie komentarza, reakcji i udostępnienie tego postu.

A jeśli podoba Ci się to, co robimy i chcesz wesprzeć nasze plany - w komentarzu zostawiamy link do naszego Patronite. Każda cegiełka to dla nas ogromne wsparcie, za które baaardzo dziękujemy.

PS Tak, będziecie mogli zobaczyć nas na drogach rowerowych w tych strojach ze zdjęć 🙂 Oli kapelusz jest extra!

To co, jedziemy razem?

Loverowi ❤️🚲❤️

wyprawa rowerowa historia rower przygoda loverowi

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...