Avatar użytkownika

Loverowi

10
patronów
210 
miesięcznie
5 090 
łącznie
10
patronów
210 zł 5 090 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
o Loverowicz ochotnik o

Cześć! Właśnie zostałeś pełnoprawnym loverowiczem!
Bardzo dziękujemy, że dołączyłeś do naszej społeczności.

Z chęcią zaprosimy Cię do prywatnej grupy na Facebook'u, zrzeszającej patronowych loverowiczów.
A co na grupie? Transmisje na żywo, ankiety, tylko tam publikowane zdjęcia, a może nawet i filmy.
20 zł miesięcznie
o Loverowicz wywiadowca o

Witamy na pokładzie loverowej społeczności! Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Informacja o tym, że oficjalnie wspierasz nasze działania pojawi się w naszych najnowszych filmach.
Oczywiście czeka na Ciebie również zaproszenie do prywatnej grupy na Facebook'u.
30 zł miesięcznie
o Loverowicz pionier o

Hej! Super, że zdecydowałeś się zakręcić razem z nami!

Mamy dla Ciebie małą, pionierową zajawkę - otrzymujesz limitowany zestaw wlepek.
A poza tym oczywiście plusy z mniejszych progów - info w filmie oraz zaproszenie do grupy :)
50 zł miesięcznie
o Loverowicz orzeł o

50 zł to ogromna pomoc, za którą serdecznie dziękujemy! Nie zawiedziemy!

Dzięki Tobie jesteśmy bliżej zrealizowania kolejnych planów i to właśnie podczas najbliższej wyprawy otrzymasz od nas pocztówkę.
No i oczywiście wszystko z niższych progów: wlepki, informacja w filmie oraz zaproszenie do grupy.
100 zł miesięcznie
o Loverowy mecenas podróży o

Nawet nie wiesz jak jest nam miło! Bardzo, ale to bardzo dziękujemy! To już nie przelewki.

Podobno szczęśliwi czasu nie liczą, ale w planowaniu podróży jest to niezbędne. Wyślemy dla Ciebie nasz loverowy kalendarz ze specjalną dedykacją.
Ale to nie wszystko: kartka z podróży, wlepki, informacja w filmie i zaproszenie do grupy - to wszystko dla Ciebie
250 zł miesięcznie
Wybierz 250 zł
5 dostępnych miejsc
o Loverowy kustosz o

Woow. Emocje sięgają zenitu, a serce aż się wyrywa - dziękujemy! To ogromna kwota i wielkie wyróżnienie dla nas.

Daj się zaprosić na wspólne kręcenie kilometrów lub pieszą wędrówkę. Rozpalimy ogień, zjemy coś dobrego (my stawiamy zestaw kiełbas i wege i mięsnych) oraz pogadamy o podróżach i nie tylko. A jeśli masz ochotę to rozbijemy namioty i spędzimy noc w nieskończenie gwiazdkowym hotelu

Naturalnie, wszystkie nagrody z poprzednich progów wędrują do Ciebie.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Loverowi w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Loverowi to para zakochanych w sobie, rowerach i podróżach. Jeździmy z sakwami, śpimy na dziko i gotujemy w plenerze, a gdzieś po drodze wszystko nagrywamy i relacjonujemy. Jedziesz z nami?

Cześć! Poznajmy się bliżej!

Ola i Daniel, pochodzimy z maleńkich wsi na Mazurach, a obecnie mieszkamy w Gdańsku. Pewnego dnia wybraliśmy się na dwudniową wycieczkę rowerową pod namiot i od tego czasu nie rozstajemy się z dwuśladami. Ale powoli, mamy czas, a poniżej kilka zdań, filmów i zdjęć o nas i o tym, co za nami.


Jak mówi sama nazwa naszego projektu, główną naszą pasją jest turystyka rowerowa. Zapomnij jednak o zwyczajnym kręceniu kilometrów w idealnym ubiorze i recenzjach pokoi hotelowych. Bardzo cenimy sobie wolność i niezależność - na nasze rowery wrzucamy wszystko, co niezbędne i ruszamy przed siebie, często do ciekawych i nieoczywistych miejsc. 

To co nas nakręca i pozwala poczuć szczęście to wyprawy długodystansowe, podczas których wszystkie problemy zwykłej rzeczywistości odchodzą do lamusa. Wyobraź sobie, że wieczorem jedynym Twoim zmartwieniem jest to, gdzie rozbijesz namiot. Nawet jak to piszemy szklą nam się oczy i już nie możemy się doczekać kolejnej przygody. Ale dlaczego miałbyś/miałabyś zostać naszym patronem? Co z tego, że mamy pasję? 

Dwie kamery i dron - to nasze najważniejsze narzędzia pracy. Nie ruszamy się bez tego - chcemy zarażać i inspirować do loverowego spędzania czasu. Wszystkie nasze przygody skrzętnie nagrywamy, robimy setki zdjęć i dzielimy się tym w Internecie oraz na spotkaniach podróżniczych. A jakiś konkret? Już spieszymy z krótką zajawką.


Wyprawa rowerowa do kraju, który już nie istnieje - Rowerem przez II RP

Wyprawa rowerowa do kraju, który już nie istnieje to 78 dniowa przygoda, podczas której przemierzyliśmy ponad 5500 kilometrów. Nasza podróż rowerowa zainspirowana została książką Bernarda Newmana "Rowerem przez II RP". Wsiedliśmy na rowery, spakowaliśmy sakwy, a na bagażnik wrzuciliśmy namiot - wszystko po to, aby porównać, jak zmieniła się nasza ojczyzna przez blisko sto lat.


EuroBajk'a - wyprawa rowerowa przez Europę

W 2021 roku wybraliśmy się na 58 dniową wyprawę przez 7 europejskich państw, wykręcając ponad 3700 kilometrów. To było nasze dotychczasowe spełnienie marzeń, które zaowocowało serią wpisów oraz filmów. Odwiedziliśmy setki niesamowitych miejsc, nie tylko tych rowerowych, a ludzie, których spotkaliśmy na swojej drodze dodali całej przygodzie bardzo loverowy klimat.


Green Velo 1500 

Kto z nas nie słyszał o tym najdłuższym szlaku rowerowym w Polsce? Przebiega on przez małą ojczyznę Daniela i był punktem obowiązkowym na naszej liście szlaków. Ruszyliśmy zatem w maju, bardzo dziwnym maju - zderzyliśmy się z mrozem i śniegiem. Odwiedziliśmy takie miejsca jak przeptakowe okolice Biebrzy, gościnną krainą otwartych okiennic, tajemniczą Gołdap, idealny Zamość i wiele, wiele więcej. 


Wybrzeże na rowerze - szlakiem latarni morskich

A czy wiesz, że gdy wdrapiesz się na wszystkie latarnie w Polsce i opieczątkujesz swoją książeczkę uzyskasz darmowy, dożywotni wstęp na te ciekawe budowle? Podczas naszej wyprawy tym popularnym szlakiem próbujemy pokazać inny sposób pokonania tego etapu. Nie zdziwimy Was - byliśmy prawie w 100% samodzielni i niezależni, oczywiście spaliśmy na dziko! A Ty, może też kręciłeś/kręciłaś po polskim odcinku EuroVelo 10? 


Czy coś jeszcze? Oczywiście! Zrobiliśmy trasę Zakopane - Gdańsk, która była naszą pierwszą, wspólną wyprawą rowerową. Któregoś razu wybraliśmy się na dwuśladach do rodzinnych stron Oli Gdańsk - Ostróda. To nie wszystko, więcej na naszych mediach społecznościowych - obiecujemy, nie będziecie się nudzić. Pisaliśmy o ciekawych miejscach, które odwiedzamy... To poniżej film spod mazurskiej piramidy, a co!


Mamy też długotrwały i cykliczny romans z górami. Górami, do których mamy ogromny szacunek i niejeden nasz plan musiał zostać przeniesiony w bliżej nieokreśloną przyszłość, ze względu chociażby na niepewną pogodę. No ale... Świnica, Śnieżka zimą, czy Jaskinia Mylna - to jedne z kilku górzystych miejsc, z których powstały filmiki. Dla zajawki i lepszego poznania się wpadnijcie pod tę najwyższą. 


Marzymy o kolejnych wyprawach, o kolejnych miejscach oraz wspaniałych ludziach, którzy gdzieś tam daleko, a czasem też bliżej, na nas czekają. Głęboko wierzymy w to, że możemy dać z siebie jeszcze więcej! Naszym mottem jest JEDŹMY RAZEM, do czego Was serdecznie zapraszamy.

To co, jedziemy?

Te Panie z zimnym sercem już do nas dołączyły.

Cele Autora

To ma sens!
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 290 zł brakuje
14%
Dziękujemy! A jednak! Połączenie pasji i pracy jest możliwe, a przynajmniej tak się wydaję. Dziękujemy za zaufanie.
Kolejna wyprawa jest możliwa...
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 790 zł brakuje
7%
No to się narobiło! Takie miesięczne wsparcie to jak umowa dwustronna - obiecujemy, kolejna wyprawa już niebawem, a Wasz wkład w nią jest znaczący!
Właśnie zostaliśmy podróżnikami!
  • 6 000 zł miesięcznie
  • 5 790 zł brakuje
3%
Kim będziesz jak dorośniesz? Podróżnikiem? Dobre sobie!
Właśnie zatrudniliście dwie osoby na pełen etat. Damy z siebie wszystko, a nasza praca się obroni - wiele zastrzyków inspiracji!
Wyprawa zwana życiem
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 9 790 zł brakuje
2%
Dzięki tak ogromnej kwocie możemy sobie pozwolić na lepszy sprzęt do nagrywania i skompletowanie idealnego ekwipunku wyprawowego. Czy coś teraz stoi na przeszkodzie, aby przejechać cały świat na rowerze? My nie widzimy przeciwskazań!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Loverowi już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Wojciech Nowakowski
Wojciech Nowakowski
20 zł
Zbigniew Farion
Zbigniew Farion
10 zł
Artur Leszek Jarczyk
Artur Leszek Jarczyk
20 zł
Wojciech P.
Wojciech P.
10 zł
KAROL PASTUSZAK
KAROL PASTUSZAK
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.