Żywiec Męskie Granie 2022 – wygraj bilety w Radiu 357!

Obrazek posta

4 audycje wyjazdowe i Scena 357 na ubiegłorocznej trasie Męskie Granie były dla nas wielkim wydarzeniem – w tym roku trasa rozszerza swoją formułę, a my (i przede wszystkim Wy!) rozszerzamy w niej swój udział!

Przygotowaliśmy dla Was serię konkursów, w których do wygrania są bilety na największą trasę koncertową w Polsce! Żywiec Męskie Granie 2022 rusza 24 czerwca w Poznaniu, więc pierwszy konkurs właśnie się rozpoczyna! A potem - kolejne, co tydzień.

Co zrobić, żeby wygrać?

1. Dokończyć zdanie wymyślone przez Marcela Co tydzień nowe. Wybieramy najbardziej pomysłowe "dopiski". Aktualne zdanie do dokończenia czeka na Was na stronie akcji: https://konkurs.radio357.pl

2. Być aktywnym Patronem - obecnym lub nowym, więc możecie dać znać znajomym :) Dokładnie chodzi o posiadanie połączonych konta Patronite (z subskrypcją Radia 357) oraz konta Twoje 357. Jak spełnić ten warunek opisaliśmy tutaj.

3. W formularzu należy podać numer telefonu – do zwycięzców będziemy dzwonić :)

Co tydzień rozdamy sześć podwójnych biletów z naszej puli – 3 na piątek i 3 na sobotę – razem miejsc jest zatem prawie sto! Możecie próbować wielokrotnie kończyć zdanie, ale każda osoba może wygrać tylko raz ;)

Pierwszy konkurs z biletami na koncerty w Poznaniu właśnie się rozpoczął! I trwa do 9 czerwca. Poszczególne terminy także znajdziecie na stronie konkursu. Zapraszamy do zabawy :)

Cała zabawa potrwa do 28 lipca - wtedy kończymy konkurs o bilety na finał trasy w Żywcu.

Męskie Granie Konkurs Męskie Granie 2022

Zobacz również

Słownik polsko-dziecięcy - wyniki
Dzień Dziecka w Ranku!
Playlista dla Patronów - Krzysztof Tubilewicz przed Topem Depeche Mode

Komentarze (3)

Trwa ładowanie...