Męskie Granie 2022 i Radio 357 - dziś i jutro z Poznania!

Obrazek posta

Ale tu się dzieje! Wznoszą się sceny, montowane są reflektory, sprawdzane połączenia - to znak, że już dziś startuje największa trasa koncertowa w Polsce! Żywiec Męskie Granie 2022 w ośmiu miastach, przez 8 wakacyjnych weekendów - za każdym razem, obok barw czerwonej i niebieskiej, zobaczycie także czarny logotyp z trzema okręgami - będziemy obecni na całej trasie!

Do Poznania pojechali Antoni Grudniewski i Marcin Łukawski. Około 16:15 i 18:30 połączą się z Popołudniówką w piątek Kuby Strzyczkowskiego, a następnie, od 19:00, poprowadzą z Parku Cytadela dwie audycje:

  • Listę Piosenek 357
  • Głośnych jak miłość

W tym czasie na scenie głównej wystąpią m.in. Wojtek Mazolewski, Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło, a na scenie Ż - Kamil Hussein, Baranovski czy Jan-rapowanie. Ale, ale... będzie przecież jeszcze jedna, nasza scena!

Rok temu poznaliście charakterystyczny kontener, który staje w pobliżu sceny głównej i do którego zapraszamy młodych zdolnych - dzięki temu grają z nami! W Poznaniu na Scenie 357, którą napędza Skoda, wystąpią:

  • K-Essence
  • Dawid Tyszkowski

Sobotę wieńczy oczywiście występ tegorocznej Orkiestry, czyli Kwiatu Jabłoni, Krzysztofa Zalewskiego i Bedoesa, poza tym na scenie głównej m.in. WaluśKraksaKryzys i Cool Kids of Death, a na scenie Ż - Sydrom Paryski i Wczasy. Emocje związane z koncertami oraz wywiady usłyszycie w wejściach do audycji Zielony Żoliborz - Marcin Cichoński w Warszawie, Antoni Grudniewski w Poznaniu, w różnych porach od 17:00 od 20:00.

Wszystko podsumuje audycja Siódme oblicze poranka - Antoni na żywo z Poznania od 8:00.

Na ten weekend, podobnie, jak na wszystkie pozostałe, rozdaliśmy bilety! 3 podwójne zaproszenia trafiły do Patronów i Patronek wyłonionych w konkursie, który organizujemy na stronie konkurs.radio357.pl. Kończycie zdanie, które rozpoczyna Marcel, i macie szanse na zaproszenie! Dziś kończymy przyjmowanie zgłoszeń po bilety w Warszawie i zaczynamy zbierać te dotyczące weekendu we Wrocławiu. I tak do 28 lipca!

Co tydzień pojawiają się także materiały dodatkowe, dostępne dla zalogowanych użytkowników - oznacza to, że możecie je polecać swoim znajomym i mogą oni ich słuchać, jeszcze nie będąc Patronami. Cykl Rozmowy o Ż to wywiady z artystami, które przeprowadzamy w naszym studiu przy Słowackiego. Już teraz możecie tam usłyszeć m.in.:

  • Tomasza Organka
  • Bedoesa
  • tegoroczną orkiestrę

Premiera nowych odcinków w każdy poniedziałek przez całe wakacje. Zapraszamy serdecznie! A o wszystkim przeczytacie tutaj.

Męskie Granie 2022 Poznań Konkurs Rozkład LP357 Rozmowy o Ż

Zobacz również

LASY 2022 - rozdajemy bilety na kolejny koncert!
Przegląd aktualności
Playlista dla Patronów - prezentuje Maja Piskadło

Komentarze (7)

Trwa ładowanie...