Rozpoczynamy wakacyjną audycję z udziałem Patronów - Miejscownik!

Obrazek posta

Chcesz odwiedzić niezwykłe miejsca w Polsce? Nie wiesz dokąd wybrać się na wakacje? Znudziły ci się oblegane miejscówki? Szukasz ciekawych aktywności i miejsc, których nie znajdziesz w klasycznym przewodniku? Mamy dla Ciebie dobry plan! 

Od poniedziałku do czwartku od 12:00 do 13:00 słuchaj Miejscownika, wakacyjnej audycji, którą możesz współtworzyć. To alternatywny przewodnik, audycja i mapa rekomendacji od społeczności Radia 357.

Mapa, na której umieszczamy polecone lokacje i doświadczenia z nimi związane, znajduje się na stronie Miejscownika. Najlepszy widok w Bieszczadach, nietypowe trasy rowerowe, dzikie plaże, miejsca, gdzie zjesz najlepsze sery od lokalnych serowarów- to przykłady aktywności na które czekamy.

Nie tworzymy katalogu firm czy usług. Koncentrujemy się na miejscach niekomercyjnych, które nie powstały wyłącznie dla zysku. Polecamy niezwykłe przestrzenie oraz doświadczenia z nimi związane, które odkryliśmy i chcemy polecić innym. Ważne, aby miejsca i doświadczenia były aktualne i powtarzalne dla szerszej grupy odbiorców. Zależy nam, żeby inni słuchacze, patroni i przyjaciele Radia 357 mogli czerpać z tych rekomendacji.

Bądź współautorem Miejscownika! Wyślij zgłoszenie używając formularza. Szczegóły znajdziesz na miejscownik.radio357.pl

Najciekawsze miejsca omówimy w audycji na żywo. 

Startujemy dzisiaj - 4 lipca pierwszą audycję poprowadzi Filip Jaślar. Zajrzymy do wsi Tuławki na Warmii. Być może ciszę zakłóci dźwięk motocyklu albo regionalna muzyka. W okolicy Karpacza odnajdziemy świątynię Wang i dawne Bierutowice, zajrzymy też na Podlasie - tam urokliwe Miodusy-Dworaki.

W tym tygodniu także:

  • Michał Olszański, we wtorek, zabiera nas m.in. na wspaniałe i urokliwe trasy rowerowe
  • Beata Kwiatkowska, w środę, przedstawi swoje kulturalne propozycje z Warszawy, Wrocławia i z wybrzeża
  • Tomasz Gorazdowski, w czwartek... szykuje niespodziankę ;)

 

Czas rozpocząć naszą wakacyjną audycję - do dzieła! Zapraszamy i liczymy na Wasz czynny udział w jej tworzeniu!

wakacje 357 miejscownik do dzieła!

Zobacz również

Dziękujemy!
Spotkanie z Grzegorzem Skawińskim - Korzenie i skrzydła z Gdańskiego Archipelagu Kultury
Męskie Granie - merch 357 nie do odrzucenia!

Komentarze (5)

Trwa ładowanie...