Przygotowania, zmiany, Instagram, TikTok, Patronite, zapowiedzi

I. Ostatni czas był u mnie bardzo intensywny. Poszukiwałem ludzi do współpracy, odbywałem mnóstwo rozmów i spotkań, ostatecznie ukończyłem pięć pierwszych tekstów z dziesięciu planowanych II sezonu Historii Starożytnego Egiptu [tak tak, ta seria powraca!] oraz napisałem scenariusze do serii, która będzie niespodzianką. Czas na proces produkcji, czyli nagrania vloga, opowieści, tworzenia grafik i animacji. To będzie piękne i produktywne lato. Poniższe zdjęcie zrobiłem w Ny Carlsberg Glyptotek w Kopenhadze, w której spędziłem świetny czas. Muzeum polecam gorąco wszystkim miłośnikom historii starożytnej, a co ciekawe - najbardziej miłośnikom cywilizacji Etrusków. Odwiedziłem także Muzeum Łodzi Wikińskich w Roskilde nieopodal stolicy Danii. Wpadnijcie tam, gdy będziecie w pobliżu. 

II. Wprowadziłem zmiany w progach i w opisie na Patronite. Przed nadchodzącymi zmianami i premierami na moim Kanale możecie zapoznać się w opisie z misją, ideą oraz celami, które chcę osiągnąć. 

III. Założyłem konto na TikTok - dla miłośników nie tylko historii, ale także geopolityki. Formuła długości ogranicza tam moje działania , jest to platforma preferująca ok. 20-30 sekundowe treści, także szybki strzał informacyjny i przewijamy dalej. Mimo to wpadnijcie Wy albo Wasze dzieci! Zapraszam. 

https://www.tiktok.com/@szymonslodowy

IV. Miłośnicy Instagrama i ciekawostek historycznych powinni zajrzeć na oficjalny profil Kanału – dodaję tam ciekawostki regularnie raz na tydzień, docelowo chciałbym częściej. Jest także angielska wersja, która raczkuje.

Link do Instagrama Historyczny Top: https://www.instagram.com/historycznytop

Anglojęzyczna wersja:

https://www.instagram.com/historicsunday/

V. Jeżeli nie lubisz jeszcze mojego fanpage, po prostu wejdź tam i zostaw like. Najświeższe informacje o premierach dodaję zarówno tam, jak i na grupie na Facebook.

Link do fanpage na Facebook: https://www.facebook.com/historycznytop
Link do grupy na Facebook: https://www.facebook.com/groups/1335634793252683/

Trochę prywaty, czyli...

Link do mojego Instagrama: https://www.instagram.com/szymonslodowy/

Już niebawem więcej informacji. Dziękuję w tym miejscu raz jeszcze wszystkim Patronom, którzy są częścią Projektu i zapraszam inne osoby do odświeżenia/rozpoczęcia Wspierania. 

 

szymon słodowy historyczny top historia filmy historyczne historia świata edukacja youtube

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...