Live dla Patronów

Obrazek posta

Lato w pełni, ale my intensywnie analizujemy i planujemy kolejne kroki. Trwają też prace w ważnych obszarach Radia 357. Chcemy Wam o tym trochę opowiedzieć. Dlatego zapraszamy na specjalne spotkanie live tylko dla Patronów!

Zaczniemy we wtorek, 12 lipca o godz. 19:00. Spotkanie na żywo będzie można śledzić na Facebooku oraz na Patronite. Poprowadzą Paweł Sołtys i Olga Mickiewicz, nie zabraknie też gości.

Będziemy rozmawiali o sprawach, które często wracają w Waszych głosach:

  • finansach, które są nieodłącznym elementem radiowej codzienności i o których rozmawiamy z Wami, bo to dzięki Waszemu wsparciu gramy i możemy realizować kolejne pomysły. We wtorek podsumujemy pierwsze miesiące tego roku i opowiemy o tym, czego spodziewamy się w jego drugiej połowie;
  • platformie (strona + aplikacja) i nie tylko - czyli wszystkim, co robimy i budujemy dla Was w obszarze IT;
  • letnich propozycjach antenowych i podcastach - podsumujemy i opowiemy jak pracujemy nad treściami na żądanie i co to oznacza dla Was, ich odbiorców.

Jeśli tylko możecie - czekamy na Waszą obecność i aktywność. Całość będzie również dostępna dla tych, którzy nie mogą być z nami o tej porze, w formie zapisu wideo - do obejrzenia w dowolnym momencie. Zapraszamy!

live live dla Patronów

Zobacz również

LASY 2022 - ostatnia tura biletów na koncerty w Sopocie!
Live dla Patronów - transmisja!
Kartki 357 - wyślij pocztówkę z wakacji!

Komentarze (8)

Trwa ładowanie...