Mamy to! Nowa aplikacja RNŚ już dostępna!

Obrazek posta

Przedstawiamy nową wersję aplikacji Radia Nowy Świat! Możliwość odsłuchiwania tysięcy podcastów, ramówka i cała playlista radia są do dyspozycji użytkowników. To już nie tylko proste narzędzie, ale rozbudowana platforma, którą cały czas będziemy mogli udoskonalać, podążając za Waszymi potrzebami.

✅ Aplikacja oferuje nowe funkcje dla wszystkich użytkowników. To przede wszystkim dostęp, bez konieczności logowania, do zakładki z autorami, ramówki radia i zapowiedzi antenowych - najbardziej wnikliwi klikacze będą mogli przejrzeć całe dostępne archiwum audycji, które pojawiły się na antenie radia Nowy Świat.

✅ To w końcu dostęp do tysięcy podcastów z anteny i podcastów extra, których fragmenty usłyszy każdy, jednak pełne materiały będą dostępne dopiero po zalogowaniu się. Nieograniczony dostęp do nich mają, oczywiście, Patroni RNŚ. Teraz każdy z Was dużo łatwiej uzyska dostęp do ulubionych głosów redakcji, z najlepszą muzyką.

✅ Aplikacja posiada też wyszukiwarkę, dzięki której szybko i łatwo odnaleźć można autora czy konkretną audycję. Ciekawą opcją jest też zakładka z Playlistą, w której minuta po minucie można prześledzić, jakie piosenki były grane dzisiaj, wczoraj, tydzień, a nawet miesiąc temu.

✅ Opcja ustawienia jakości streamu przypadnie do gustu w szczególności tym, którzy wyjątkowo dbają o detale - lub którym zależy na mniejszym poborze danych w miejscach z ograniczonym dostępem do Internetu.

✅ Podobnie jak w poprzedniej wersji - do dyspozycji pozostaje również timer, który zakończy odtwarzanie radia po wyznaczonym przez użytkownika czasie.

Aplikacja Radia Nowy Świat powstała przy współpracy z firmą Mobitouch, która stworzyła dla nas mobilną platformę oraz Artneo, która odpowiada za integrację aplikacji ze stroną internetową.

⚙️ Zamierzamy kontynuować prace związane z aplikacją, niektóre z kolejnych funkcjonalności są już na etapie projektowania. Wnikliwie przysłuchujemy się Waszym potrzebom i notujemy wszystkie uwagi, które nam zgłaszacie - w tym miejscu serdecznie dziękujemy Wam za pomoc i wszystkie Wasze spostrzeżenia, którymi dzieliliście się z nami podczas powstawania tej platformy. Takich Patronów i Patronek może zazdrościć nam każdy.

Nie zajmujemy więcej czasu - zdecydowanie lepiej będzie spędzić go na cieszeniu się nową aplikacją. :)

 

Gdzie i jak pobrać aplikację Radia Nowy Świat?

Najprostszym i najbardziej intuicyjnym miejscem jest sklep Google Play’a (dla systemu Android) oraz App Store (dla systemu iOS) czy AppGallery (Huawei).

Jak zaktualizować aplikację Radia Nowy Świat do najnowszej wersji?

Jeśli jest włączona funkcja automatycznego aktualizowania, to telefon zrobi to za nas. Przy ustawieniach ręcznej aktualizacji, należy odpowiednio wejść do sklepu Play’a (Android) lub App Store (iOS) i manualnie wykonać tę czynność, postępując tak jak w przypadku każdej innej aktualizacji.

aplikacja nowa aplikacja podcasty ramówka

Zobacz również

LUKSFER - spot tylko dla Patronów
Dalszy rozwój aplikacji - Wasze uwagi i nasze plany
Słów kilka od Andrzeja Poniedzielskiego

Komentarze (87)

Trwa ładowanie...