PREMIERA PSX EXTREME: THE MOVIE PLUS KILKA INFORMACJI DLA PATRONÓW

Drodzy Przyjaciele!

Magazyn PSX Extreme, pierwszy i najdłużej ukazujący się miesięcznik o konsolach w Polsce, obchodzi swoje 25. urodziny!


Zg(Redy), czyli redaktorzy pisma nazywanego także dumnie Szmatławcem wspólnie z Wami - Czytelnikami stworzyli wyjątkową i trwałą wspólnotę graczy. Przez te wszystkie lata PSX Extreme osiągnął sukces na skalę światową. Dziś dzięki fanom takim jak Wy ukazuje się nadal, nie przywiązując wagi do raportów z Excela.


Ten film to historia tego ćwierćwiecza, opowiedziana przez 28 redaktorów oraz gości specjalnych powiązanych z magazynem.


Dopóki chcecie czytać – my będziemy pisać. Dziękujemy!


>>> OBEJRZYJ FILM <<<


UWAGA: SPECJALNIE DLA PATRONÓW

1.
29 października odbędzie się urodzinowe EXTREME PARTY (więcej informacji: >>> KLIK <<<), podczas którego będzie miał miejsce pokaz PSX THE MOVIE: ENHANCED EDITION, czyli wersji filmu z nieopublikowanymi w oryginale materiałami, wypowiedziami i gagami. Będzie bez cenzury i czasem nie do końca grzecznie :) Wy, jako Patroni otrzymacie wyłączny dostęp do tej wersji filmu wcześniej - 26 października.


2.
Osoby wspierające nas w progu min. 100 PLN miesięcznie (będziemy brali pod uwagę stan na 8 września, więc do tego czasu można dostosować swój próg lub dołączyć do Patronów) wraz z wrześniowym numerem PSX Extreme (poszerzonym o 8 dodatkowych stron EXTREME PLUS tylko dla Patronów, czyli łącznie aż 124 strony) otrzymają wydrukowany plakat filmu.


Miłego wieczoru z PSX EXTREME: THE MOVIE! :)

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...