Rozpoczynamy testy pierwszej odsłony nowej strony internetowej Radia 357!

Obrazek posta

Mamy dla Was dobre informacje - zapowiedziane beta testy nowej strony internetowej Radia 357 rozpoczynają się właśnie dziś! To przywilej naszych Patronów - jako pierwsi mogą zobaczyć, w jaki sposób ją przygotowaliśmy.  Wy i tylko Wy macie teraz dostęp do zupełnie nowej strony Radia 357! Klikajcie, sprawdzajcie, dzielcie się swoimi wrażeniami. To czas specjalnie dla Was!

To dopiero początek zmian, ale bardzo istotny. Więcej niż "z przodu" zmieniło się "na zapleczu". Rozwiązało nam to ręce w wielu kwestiach i otworzyło możliwości dalszego rozwoju strony i aplikacji. Pierwsze zmiany już widać, ale będzie ich więcej. Żeby całość szła w dobrym kierunku - potrzebujemy Waszej pomocy. Nowe rozwiązania technologiczne w Radiu tworzymy przecież dla Was, by uczynić odbiór jak najbardziej dogodnym. Chcemy pozostać więc z Wami w dialogu na ten temat. Wasze opinie, uwagi, pomysły są dla nas ważne w dalszych pracach nad stroną.

Przekazujemy Wam adres www2.radio357.pl - po wpisaniu go w przeglądarkę internetową wyświetli Wam się komunikat powitalny, po którym będziecie mogli przejść do logowania. Aby wejść na nową stronę, użyjcie danych logowania konta w Twoje 357. 

Jeśli Wasze konta Patronite i Twoje 357 nie są połączone, istnieje konieczność ich połączenia. W takim przypadku, po zalogowaniu się, do czasu połączenia kont wejście na stronę nie będzie możliwe. Pojawi się następujący ekran:

Po kliknięciu “Dowiedz się więcej” pojawi się strona, na której znajdziecie instrukcję połączenia kont. Jeśli uda się to zrobić, zalogowanie będzie skuteczne i przejdziecie na nową stronę. :)

 

O co zadbaliśmy na nowej stronie? Czyli to, na co warto zwrócić uwagę ;)...

Przede wszystkim zależało nam na tym, żeby strona zyskała odświeżony design i miała ulepszoną czytelność. Możecie to zobaczyć na przykład w zakładce “Twoje 357”, gdzie kafelki z podcastami zostały rozdzielone - czyli mamy nieco więcej przestrzeni. Zmieniło się nie tylko to, co widać, ale także to, czego nie widać. ;) Dzięki temu rozwój strony może iść znacznie szybciej i wydajniej. 

Odtwarzacz, służący do obsługi aktualnie słuchanej audycji lub podcastu, zmienił miejsce z prawego panelu bocznego na pasek na samej górze ekranu (wersja na komputery/tablety) lub na samym dole ekranu (wersja mobilna). W ramówce pojawiły się opisy poszczególnych audycji, które można rozwinąć za pomocą “plusa”.

Przygotowaliśmy również zupełnie nową zakładkę FAQ, która zapewne bardziej przyda się nowym słuchaczom - ale zajrzyjcie tam, bo być może część Waszych pytań także się tam znalazła. Dodatkowo w opisach autorów pojawił się przycisk “napisz” - kieruje do ich adresów mailowych, które możecie tam znaleźć. :)

Zachęcamy Was, aby korzystać z nowej strony tak, jak na co dzień - słuchać na niej ulubionych audycji i podcastów. Sprawdzić, czy wszystko działa, czy nie ma żadnych błędów. Wersja beta rządzi się swoimi prawami - miejcie na uwadze, że niektóre elementy graficzne są jeszcze w przygotowaniu. ;) Testowaliśmy różne przeglądarki, więc zwracajcie także uwagę na to, gdzie korzystacie z naszej strony i czy korzystanie jest wystarczająco wygodne. :) A gdy już wszystko będzie sprawdzone…

 

Zapraszamy Was do pozostawienia opinii o nowej stronie! Jednym z najważniejszych elementów testów jest Wasze zdanie na temat funkcjonalności. Ocenić działanie nowej strony Radia 357 możecie w specjalnym formularzu: Formularz do dzielenia się opinią

Oprócz opinii i wrażeń, jest dla Was przestrzeń na wskazanie swoich pomysłów i ewentualnych błędów. Adekwatne rubryki znajdziecie w formularzu, a jeśli macie dodatkowe lub nietypowe pytania, jesteśmy dostępni także pod adresem testujemy@radio357.pl

Czas na zgłaszanie Waszych uwag to około 2 tygodnie - liczymy, że dacie radę odezwać się do nas i dać nam znać. :) Pomimo zamknięcia formularza strona w wersji beta nadal będzie aktywna - aż do czasu uruchomienia jej we właściwej wersji dla wszystkich użytkowników.

Zapraszamy do korzystania ze strony www2.radio357.pl! To pierwszy etap konstruowania naszej nowej platformy - drugim, bardzo wyczekiwanym, będzie aplikacja mobilna. Jej testowanie także będzie dostępne dla Patronów! Powiadomimy Was o starcie, gdy wszystko będzie gotowe. A już dziś możecie wejść na nową stronę, także na urządzeniach mobilnych, do czego gorąco Was zachęcamy. :) 

Strona 357 Platforma 357 Testy dla Patronów www

Zobacz również

Polecenia kulturalne od Justyny Dżbik-Kluge
Wakacje 357 - tak spędziliśmy z Wami minione 2 miesiące!
Przegląd aktualności

Komentarze (41)

Trwa ładowanie...