Zaczynamy niezwykły dzień!

Obrazek posta

To było 5 października 2020 roku, dokładnie o 14:00. Na zawsze zapamiętamy moment, w którym kliknęliśmy przycisk uruchamiający zbiórkę. To wtedy wszystko się zaczęło. I przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. W kolejnych godzinach liczniki zbiórki zawirowały. To Państwo - nasi Patroni - sprawili, że coś z pozoru niemożliwego stało się faktem. Dzisiaj mijają 2 lata. Aż trudno uwierzyć jak wiele wspólnie zrobiliśmy w tym czasie! 

Dwa lata temu chodziło o radio. Szukaliśmy pomysłu, jak nawiązać do tamtych chwil, ale bez przesadnego  zajmowania się wyłącznie sobą. Chcieliśmy skupić Waszą siłę - siłę naszej Społeczności - znowu na czymś ważnym. Tak pojawił się pomysł na posadzenie lasu w miejscu, z którego wcześniej został wycięty. Zareagowaliście fenomenalnie. Dzisiaj wracamy do tamtych chwil, ale jednocześnie idziemy do przodu. Korzenie i skrzydła :) Zdecydowanie rocznica i finał naszej najnowszej akcji spotykają się dzisiaj nieprzypadkowo. 

No to po kolei:

ŚWIĘTUJEMY
... i dobrze, by inni o tym wiedzieli :) Dlatego przygotowaliśmy dla Was pakiet grafik - niespodzianek. Możecie je wykorzystać w dowolny sposób. Nadają się na zdjęcia profilowe (w mediach społecznościowych i na Patronite) oraz na zdjęcia w tle. Kilka kliknięć i wszyscy zobaczą, że dziś u nas szczególny dzień. A może ktoś pozazdrości i dołączy? Wszystkie grafiki czekają na Was tutaj.

PLAN NA DZIŚ
Ranek, od 6:00 do 9:00, usłyszycie z Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej Lasów Miejskich Warszawa w Powsinie. Czeka nas zatem dobre, leśne nastrojenie (także za pomocą skrzypiec ;))

Do 12:00 kierujemy się wyjątkowo z Niedźwiedziem, który, jak pamiętamy z wakacji, bardzo uwielbia lasy wysunięte na południe Polski - szczególnie regle Gór Izerskich. 

Michał Olszański także przypomni nam na jeden dzień wakacje, bo czeka nas leśne wydanie Miejscownika! Między 12:00 a 13:00 raz jeszcze wykorzystamy mapę Radia 357, której pomysłodawcą był nasz Patron, Pan Paweł

Duet, który brawurowo przeprowadza nas od początku jesieni przez sobotnie wieczory, tym razem w Takiej sytuacji. Antoni Grudniewski i Krzysztof Tubilewicz podarują Wam leśną muzykę (bo głośne imprezy w lesie są zabronione!), a w użyciu będzie znany Wam dobrze numer 510 357 357

FINAŁ Z PANEM KUBĄ
Specjalna, 3-godzinna Popołudniówka. Kuba Strzyczkowski, goście, rozmowy. Mamy nadzieję na niezwykłe spotkanie z Wami. Zaczynamy o 16:00!

Zanim dzień rozkręci się na dobre, chcemy Wam też podziękować. Za tamten dzień i za wszystkie, które przyszły po nim. Naprawdę mogło być nic. Pamiętamy o tym zawsze, siadając przed mikrofonem, by wspólnie z Wami spędzić kolejny dzień.

Patroni 357 Leśny dzień Świętujemy

Zobacz również

Posadź z nami 35 700 m² Lasu Radia 357!
Polecenia kulturalne od Katarzyny Borowieckiej
SADZIMY, PODSUMOWUJEMY I CELEBRUJEMY 20 000 PATRONÓW W GRUPIE

Komentarze (68)

Trwa ładowanie...