Odwiedź Strefę Patrona na naszej stronie internetowej!

Obrazek posta

Muzyczne Nowości z ostatniego tygodnia, Najlepsze treści z anteny, ranking książkowy Michała Nogasia i filmowy Tomasza Raczka, ankiety, w których pytamy Was o zdanie oraz spis najbliższych wspólnych spotkań - wszystko to znajdziecie teraz w nowej Strefie Patrona na naszej stronie internetowej. Można już zaglądać i poklikać!

Przygotowaliśmy specjalne miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Są Podcasty z anteny, są Podcasty Extra, a teraz także - Podcasty Extra Plus! To specjalne serie, których kolejne odsłony będziemy prezentować z czasem. Na dobry początek - "Z archiwum Pani M.", czyli Magda Jethon i jej anegdoty. My słuchamy ich na co dzień - teraz i Wy będziecie mieli tę okazję. A jeśli ktoś nie głosował wcześniej na jedną z list Nowego Świata - teraz może wygodnie do nich sięgnąć. Najlepsze muzyczne notowania w tej części galaktyki zależą przecież od Was.

Zawsze cieszy nas, kiedy do naszej radiowej rodziny dołącza kolejny Patron lub Patronka - wszystkie treści stają się wtedy dla Was dostępne. Tworząc Strefę Patrona chcieliśmy podziękować szczególnie tym, którzy wspierali nas ten cały czas wyższą kwotą. Dlatego w Strefie znajdziecie jeszcze więcej nowych treści:

✅ Muzyczne nowości - wiadomo, że najlepsze radio to najlepsza muzyka. Powstaje jej teraz tyle, że można się pogubić. Potrzebna jest selekcja i wprawione ucho - tu wkraczamy my. Proponujemy autorską playlistę wszystkich wartościowych nowości, którą znajdziecie tu co tydzień. Będziecie na bieżąco z najlepszym, co muzyczny świat ma do zaoferowania.

✅ Najlepsze z anteny - bo równie ważne jest w radiu słowo. Treści i informacji jest wiele, a czasu na wszystko może zabraknąć. Dlatego przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych rozmów i tematów, które prezentowaliśmy na antenie. Wszystko, co ważne, dostaniesz od nas w pigułce w tygodniowym zestawieniu.

✅ Rankingi - często prosiliście nas o zebranie wszystkich propozycji książkowo-filmowych w jednym miejscu. I oto są! Swoje rankingi stworzyli nasi niezawodni redaktorzy - Michał Nogaś oraz Tomasz Raczek. Nie musicie się obawiać nudnych wieczorów... tu zawsze znajdziecie coś wartego uwagi!

✅ Ankiety: Ty decydujesz - chcemy dać Wam możliwość wypowiadania się na różne tematy i aktywnego uczestniczenia w tworzeniu naszego radia. Ta forma kontaktu pozwoli nam również poznać się jeszcze lepiej - to szybki, prosty i bezpośredni sposób, w jaki będziemy otrzymywać odpowiedzi na nurtujące nas kwestie, które chcemy rozstrzygać wspólnie z Wami.

✅ Spotkania - co miesiąc zaproponujemy grupie Patronów wspólne spędzenie seansu z jednym z redaktorów RNŚ. Co ponadto? Może zaproszenie na koncert Wagli? Wspólna wycieczka z Olafem Kwapisem? Ważne, że spędzimy ten czas razem!

To wszystko już na Was czeka - zapraszamy do klikania! :)

Strefa Patrona

Zobacz również

Piotr Bukartyk & Ajagore zagrają w siedzibie RNŚ!
Szczoteczka Szur Szur i inne współprace
Voo Voo i Arctic Monkeys w Muzycznych Nowościach Tygodnia

Komentarze (26)

Trwa ładowanie...