ALEKSANDRA KACZKOWSKA DOŁĄCZA DO EKIPY RADIA ROCKSERWIS FM

Obrazek posta

Z prawdziwą radością chciałbym ogłosić, iż Aleksandra Kaczkowska dołącza do ekipy Radia Rockserwis FM i od najbliższej niedzieli będzie spotykać się na antenie ze Słuchaczkami i Słuchaczami.

Olę w ciągu tygodnia będzie można usłyszeć dwukrotnie. We wtorki od 20.00 poprowadzi godzinną audycję Biblioteka dźwięków ważnych, której częścią składową będzie kalendarium muzycznych wydarzeń, zarówno tych przeszłych, jak i przyszłych. Za to w niedziele o godz. 19:00 będzie emitowany dwugodzinny, uwielbiany przez tysiące słuchaczy CSM.

Dołączam do rockserwis.fm, które zaprosiło mnie do siebie, za co bardzo im dziękuję! Możliwość powrotu na antenę jest po prostu bezcenna!

Życzę Oli bardzo wielu udanych i przynoszących satysfakcję programów na naszej antenie!

Piotr Kosiński

 

Aleksandra Kaczkowska  Przyczajona w eterze

Dziennikarka muzyczna - radiowa i telewizyjna; fotografka i graficzka.

Życiową przygodę z radiem zaczęła w 1996 roku w Jazz Radiu Mariusza Adamiaka w Klubie Akwarium. W piwnicach tego tętniącego muzyką miejsca, w malutkim studio wypełnionym płytami od podłogi do sufitu, prowadziła nocną audycję „Ballady Jazzowe”. Przez kolejne lata zbierała doświadczenia pracując w Radiu Wawa, Eska, w Radiostacji i w Radiu Bis. Po 10 latach spędzonych za mikrofonem, we wrześniu 2006 roku zadebiutowała w Programie 3 Polskiego Radia, w którym spędziła kolejne, prawie 16 lat radiowego życia. Podczas tej muzycznej podróży prowadziła wywiady, koncerty, wydawała i produkowała audycje, grała imprezy w klubach i miała 4-letnią przygodę z telewizją, z której uciekła z powrotem przed radiowy mikrofon.

Jako fotografka i graficzka jest autorką wielu okładek płyt.

Współpracowała m.in. z Robertem Brylewskim, Małgorzatą Niemen, Pimo, Kasią Groniec, Tetsuro Shimaguchi. Jej fotografie modowe i portretowe pojawiły się m.in. w magazynach Viva!, Zwierciadło, Machina i Wysokie Obcasy Extra.

ALEKSANDRA KACZKOWSKA CSM

Zobacz również

PREMIERA AUTORSKICH APLIKACJI RADIA ROCKSERWIS FM!
PORCUPINE TREE - PREZENTACJA ULUBIONYCH UTWORÓW
URODZINY RADIA ROCKSERWIS FM!

Komentarze (5)

Trwa ładowanie...