Cała naprzód – czyli o powrocie na karty Bielijonu i do kart Excela

Witajcie! W nas coraz więcej energii 💪🏽 Ostatni tydzień był dla nas już prawie normalny pod względem zaangażowania w Uniwersum. Choć jeszcze nie było tak, jak przed chorobą, to udało się nam nieco podziałać.

Tom dodatkowy cyklu Bielijon powoli zmierza ku końcowi, ale moja Żona uznała, że zmieni w nim perspektywę z 1-os. na 3-os. Jeszcze chce to przemyśleć, ale raczej tak zrobi. Poza tym planuje dodać kilka wątków, by akcja była lepsza, szybsza i by treść się nie rozwlekała. Tak więc czeka ją jeszcze sporo pracy z tą książką.

Udało jej się też porządnie wrócić do poprawiania III tomu i już jest mniej więcej w połowie 😃 (Chcę dokonać jak najlepszych poprawek, by tekst naprawdę wyglądał rewelacyjnie. Widzę, że jest jeszcze trochę do zrobienia, ale każda korekta daje mi satysfakcję, że na koniec tekst będzie po prostu wspaniały 😁 ~Aleksandra)

Natomiast ja zrobiłem kilka kroków w kierunku stworzenia nowego modelu koloru oczu postaci. Mam już pewną koncepcję i zacząłem wprowadzać ją w czyn. Może tym razem niebieskie oczy będą rzeczywiście niebieskie, a nie na przykład brązowe — jak w poprzednim modelu 🤣 Zdecydowałem, że w tym tygodniu posiedzę jeszcze przy tym projekcie.

Natomiast w mediach społecznościowych szykuje się zmiana — jak to już u nas bywa. Od listopada rezygnujemy z regularnego wrzucania filmików, ponieważ dojrzeliśmy do tego, żeby skupić się na samym tworzeniu (doba ma tylko 24 h, więc nie jesteśmy w stanie się skupić na wszystkim ~Aleksandra). Ale to nie znaczy, że nas tam w ogóle nie będzie. Na naszym Instagramie od czasu do czasu pojawi się jakiś wpis, natomiast codziennie możecie się spodziewać relacji. Zawsze możecie też zerknąć na poprzednie filmiki na Tik Toku, YouTub'ie, czy Facebooku. Na pewno znajdziecie coś ciekawego 😊

Ostatni tydzień przyniósł nam także nowego patrona 💹 Cieszymy się z tego bardzo i mamy nadzieję, że w następnych dniach doczekamy się także wsparcia innych osób ☺ (to pomoże nam m.in. tworzyć dla Was o wiele więcej treści, takich jak filmiki z opowieściami ze Svate ~Aleksandra)

Tymczasem wracamy do naszych prac, bo przed nami jeszcze dużo do zrobienia w tym tygodniu. Dobrego czasu i do zobaczenia już za tydzień!

~Mateusz


bielijon blog podsumowanietygodnia

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...