Zaproszenie na 2. spotkanie z Patronami UBoga

Obrazek posta

Droga Patronko, Drogi Patronie!

Już za niecałe dwa tygodnie - w sobotę 3 grudnia 2022 o godz. 17.00 - widzimy się na drugim spotkaniu online dla Patronów kanału UBoga!

W spotkaniu wezmą udział:

- Kasia Sidor - operatorka, fotografka, graficzka, makijażystka, czasem współprowadząca, czyli kobieta-orkiestra i dobra dusza kanału.

- Ela Golemiec - nowa współpracowniczka, wspierająca mnie przy hiszpańsko-polskich tłumaczeniach konferencji Marii Vadii, nieoceniona pomoc, kiedy mam pełne ręce roboty, znana niektórym pod pseudonimem "ciocia Ela" :D

- Robert Gruda - człowiek, który dzień i noc robi dla Was polskie napisy odcinków, a także wspiera mnie technicznie od samego początku słowem, czynem i modlitwą.

- Ja, czyli Karolina Sarniewicz - prowadząca i założycielka kanału, obchodzącego swoją 10. miesięcznicę :D

Co będziemy robić?

Modlić się, poznawać się bliżej, dzielić się uwagami i świadectwami, zastanawiać się, jak nasze znajomości przenieść na realny grunt (wykorzystując fakt, że rozsypani jesteśmy po świecie, czyli jak to nazywają instruktorzy jazdy - "z wykorzystaniem infrastruktury"). Podzielę się też z Wami krótkim raportem o tym, na co przeznaczyłam środki z darowizn, czyli co udało się zrobić, dzięki Waszemu wsparciu.

O resztę planów pytajcie Ducha Świętego, bo ich nie znam :D

Co zrobić, żeby wziąć udział w spotkaniu?

1. Posiadać aktualną subskrypcję kanału na Patronite.pl/ubogapodcast lub wspierać kanał w inny sposób (osoby wspierające na pewno wiedzą, że to o nich :))

2. Otrzymać maila z linkiem do spotkania i hasłem dostępu (jeśli nie dostaniesz maila do 2.12.2022 do godz. 23.59, zgłoś się, proszę, pod ubogapodcast@gmail.com - szybko naprawimy błąd)

3. Pojawić się na Zoomie w sobotę 3.12.2022 o godz. 17.00

 

Proszę o potwierdzenie obecności choćby krótką odpowiedzią "tak" pod adres ubogapodcast@gmail.com. Chciałabym wiedzieć, czy ktokolwiek się wybiera :)

 

Pozdrawiam ciepło!

Karolina (UBoga)​

Zobacz również

Bożonarodzeniowe, spersonalizowane kartki dla Patronów (2022)
Wejście do grupy dla Patronów na Facebooku
Kartki świąteczne - zostało 31 egzemplarzy!

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...