UBoga. Podcast z Ducha strony

W Patronite od 20.04.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 122

Liczba Patronów: 381

Zostań Patronem
Kup na prezent
45 patronów
4 040 miesięcznie
7 030 łącznie

Profesjonalny zespół UBoga podcast

5 000 zł

miesięcznie

80%

osiągnięto

960 zł

brakuje

Przy tej miesięcznej kwocie wsparcia byłabym w stanie zatrudnić montażystę i/lub inne osoby, które pomagałyby mi przy pracy nad kanałem od kuchni. To sprawiłoby, że sama działałabym w pełnym skupieniu na treściach na kanale, co znów przełożyłoby się na jakość i ilość nagrywanych treści.

Zakładam, że na tym etapie udaje mi się już nagrywać wideo, ale wciąż nie takiej jakości, jakbym chciała. Tu zainwestowałabym w kamery/aparaty do nagrywania - tak, żeby obraz był rejestrowany z kilku ujęć (kadr ogólny + po jednym zbliżeniu na twarz każdego z występujących). To oznaczałoby większy komfort oglądania, niż kiedy jest tylko jeden kadr uogólniony.

To także kwota, przy której (po pewnym czasie) zdołałabym wynająć salę na spotkanie z Patronami. Bardzo chciałabym się im choć w taki sposób odwdzięczyć za pomoc i jednocześnie mieć szansę ich poznać :)

Studio nagraniowe UBoga

7 500 zł

miesięcznie

53%

osiągnięto

3 460 zł

brakuje

Przy takiej kwocie wsparcia byłabym w stanie wynajmować studio nagraniowe, co raz na zawsze położyłoby kres psim szczekom i piskom w tle :) Póki co nagrywam w kawalerce, w której mieszkam, co oznacza sporą batalię o ciszę na planie. Jak pewnie zauważyliście - często nieudaną.

Konferencje dla kobiet UBoga

10 000 zł

miesięcznie

40%

osiągnięto

5 960 zł

brakuje

Tu dochodzimy do mojego największego marzenia związanego z kanałem. Chciałabym choć raz na kilka miesięcy organizować spotkania dla kobiet z całej Polski w ramach cyklu "Kobieta Rakieta", który można od maja oglądać na kanale. Zjazdy składałyby się z konferencji, uwielbień i czasu na wspólną rekreację. Więcej szczegółów napiszę wkrótce.

Więcej odcinków lepszej jakości na UBoga podcast

1 500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Od początku działania kanału tym, co okazuje się najcenniejsze, jest mój czas. Póki co odcinki nagrywam po godzinach, między jedną pracą zawodową a drugą. Nagrywam i montuję sama. Grafiką kanału, social mediami, SEO i innymi ważnymi rzeczami, związanymi z oprawą podcastów, również zajmuję się osobiście. Taka działalność kosztuje mnie godziny tygodniowo, co zazwyczaj oznacza po prostu zarwane noce :)

Osiągnąwszy ten miesięczny próg byłabym w stanie poświęcać więcej czasu na produkcję podcastów, co przede wszystkim wpłynęłoby na ich jakość, a z czasem pewnie także na ilość wyprodukowanego materiału.

To również próg przy którym mogłabym powolutku odkładać na lepszy sprzęt do nagrywania - mikrofony i mikser (mój stary komputer nie daje rady ze zmiksowaniem dźwięku z dwóch mikrofonów). Odczułabym też ulgę finansową, bo program do tworzenia grafik opłacam co miesiąc z własnej kieszeni, podobnie jest z utworami muzycznymi do nagrań - chociaż za nie szczęśliwie płaci się tylko raz.

Potem natomiast weszłabym na wyższy poziom, czyli nagrywanie nie tylko audio, ale i wideo. Do tego etapu potrzebny jest obiektyw (aparat już mam), przyzwoity program do montowania, lampy, a w końcu może także komputer, który to wszystko uniesie.

Napisy dla niesłyszących i tłumaczenia treści UBoga

3 500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Od początku Bóg pokazywał mi, że UBoga ma być kanałem przekraczającym dwie granice: Polski (a może nawet Europy) oraz granice szeroko pojętej "sprawności".

Moim marzeniem jest zatem:
- stworzenie do każdego odcinka napisów w języku polskim dla niesłyszących
- przetłumaczenie napisów na co najmniej dwa języki - angielski i włoski

Tłumaczenie na włoski zrobię sama (o ile nie przerośnie mnie ilość treści), ale do spisania transkrypcji i tłumaczenia na angielski potrzebuję kogoś zatrudnić, bo do pierwszego potrzeba wielkich nakładów czasu, a do drugiego specyficznych kompetencji. Przy tej miesięcznej kwocie mogłabym powierzyć komuś te zadania. :)

Po osiągnięciu tego progu stanie się możliwe założenie strony internetowej dla kanału UBoga i utrzymanie jej oraz... - tu zdradzam wielką tajemnicę - otwarcie sklepu internetowego z gadżetami ewangelizacyjnymi. Chwilowo nie mogę napisać nic więcej - nie chcę zepsuć wielkiej niespodzianki :)
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Mária Nikodem
Mária Nikodem
Próg: 10 zł
Aneta Bogacz
Aneta Bogacz
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Agnieszka Marczak
Agnieszka Marczak
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł