Jak uczestniczyć na żywo w nagraniach ZVZ?

Obrazek posta

Przygotujcie ciepłe kapcie, koce, herbatę i przede wszystkim swoje uszy na regularne nagrania ZVZ – zapraszamy Was do ich słuchania i komentowania na żywo na naszym Discordzie! 

Nasze nagrania odbywają się domyślnie o 20:00 w parzyste czwartki każdego miesiąca – choć w wyjątkowych sytuacjach zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu (ale będziemy Was o tym informować możliwie wcześnie).

Żeby uczestniczyć w tworzeniu naszego podcastu musicie oczywiście dołączyć do naszego Discorda. Instrukcję, jak to zrobić, znajdziecie tutaj – zajmie to chwilę i pozwoli Wam stać się częścią naszej społeczności, słuchać naszych odcinków w trakcie ich nagrywania, proponować nam tematy i zadawać pytania do ZVZ Plus.

Uwaga, przyznanie Wam odpowiedniej rangi na Discordzie może zająć maksymalnie dwie godziny, bo w takich odstępach automat Patronite wysyła kolejne zaproszenia – będziemy na Was czekać na miejscu! Po szczegóły odsyłamy jeszcze raz do instrukcji.

Na Discordzie znajdziecie też kalendarz. Będą do niego trafiać zapowiedzi kolejnych nagrań – koniecznie dołączcie do niego, żeby nie zapomnieć.

Tyle w kwestii szybkich ogłoszeń, więcej na Discordzie. Cieszymy się, że jesteście z nami i zapraszamy do wspólnego udziału w tej przygodzie!

 

organizacyjne

Zobacz również

ZVZ Plus – Donald Trump na bizonie i Henry Cavill w gigantycznych naramiennikach
ZVZ Plus – Bardzo dużo o złych filmach i niesamowita historia Kasi o prądzie
ZVZ Plus – Jak przygotować się do tatuażu i o odmrożeniach księcia Harry'ego

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...