Po dwusetce jest już z górki – czyli o poprawianiu III tomu Bielijonu

Obrazek posta

Cześć! Co powiecie na mały przeskok w 2022 rok? No bo to już przeszłość. Ale cofniemy się tylko trochę, bo będziemy się przyglądać zeszłemu tygodniowi.

Ola przesuwa się coraz bliżej końca poprawiania III tomu Bielijonu. Ostatnio dotarła już do 200. strony maszynopisu (kolejne dwa rozdziały za mną ~Aleksandra). Na szczęście koniec już blisko, bo zostało tylko 50 stron. Ostatnie rozdziały wymagają też mniejszej ilości poprawek.

W międzyczasie napisała również kolejną stronę V tomu oraz popracowała nad pozostałymi projektami. I tak oto stworzyła wzór karty rasy i zaczęła opracowywać lud zdziczałych na potrzeby Kroniki Svate; opracowała kartę rokany w Zielniku, uzupełniając informacje o jej ogólnym zastosowaniu oraz znaczeniu w kulturze; a także opisała wygląd ziewacza w Bestiariuszu, wzorując się na opisach podobnych zwierząt. (Uzyskałam dosyć dobry efekt, choć nie wiem, czy jeszcze nie będę tego dopracowywać. ~Aleksandra)

Tradycyjnie zapraszamy Was do naszych social mediów. Moja Żona wróciła ostatnio do publikowania cytatów książkowych. Na Instagramie i Facebooku są dostępne jako relacje, a na Tik TokuYouTub'ie — w formie filmików. Może macie jakiś ulubiony cytat? Koniecznie napiszcie go w komentarzu pod relacjami lub filmikami! Lajkujcie, udostępniajcie, cieszcie się tymi perełkami literetury.

Oprócz promowania nas w mediach społecznościowych poprzez Wasze reakcje na nasze posty możecie nas wspierać także na inne sposoby. Jednym z nich jest Patronite. Mamy już dwoje Patronów, którzy nas regularnie wspierają. To dzięki nim będziemy mogli wydać III tom Bielijonu. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Łukasz Hebdziński
Ewa Kaczor

To tyle w dzisiejszym podsumowaniu! Wracamy do teraźniejszości. Niech ten dwa tysiące dwudziesty trzeci rok będzie dla Was okazją do realizacji marzeń i niesamowitych projektów! Niech przyniesie Wam błogosławieństwo!

~Mateusz


podsumowanietygodnia blog bielijon

Zobacz również

Krótki tydzień wakacji nie robi – czyli o tym, jak wykorzystaliśmy przedświąteczne dni
Spis treści
Co robi ziewacz, gdy nie ziewa? – czyli o Bestiariuszu, Zielniku i innych pracach nad Uniw...

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...