Chcę Ci dziś za to podziękować

Obrazek posta

🌿Chcę Ci dziś za to podziękować – przeczytaj. Ten wpis jest moim sposobem na to, by jeszcze raz powiedzieć Wam dziękuję za to, co udało nam się wspólnie zdziałać. Chcę też zapytać, co według Was powinno się pojawić w planach Teobańkologii na 2023 r.

🌿Mamy początek roku, więc, jak pewnie wielu z Was, tak po ludzku zastanawiam się, co nas czeka. Już niedługo będziemy Wam mówić o planach rocznych Teobańkologii, ale zanim to zrobimy, chcielibyśmy zapytać także o Wasze potrzeby. To, co do tej pory nam podpowiadaliście, zawsze było dla nas ważne i cenne. Nie możemy obiecać, że wszystko od razu uda się wdrożyć, ale będziemy wdzięczni za Wasze podpowiedzi, ponieważ wspólnie tworzymy to dzieło 🙂

🌿W zeszłym roku mieliśmy wiele akcji, które mogły przynieść dużo dobrego. Może i dla Ciebie była to któraś z nich? „Jerycho-walka duchowa”, maryjny „Wieczernik” albo „Listopad ze świętym Józefem”? Może kogoś poruszyły ostatnie rekolekcje stacjonarne lub online, czy nasze stałe treści, takie jak „Komentarze Biblijne dla Pogubionych”? Chcemy wychodzić z Ewangelią do każdego, stąd powroty do baniek mydlanych, Baranka Teosia i stworzenie kolorowanki różańcowej dla najmłodszych, a także konto na Tik-Toku, skierowane głównie do młodzieży, ale może Wy również macie pomysł, jak docierać ze Słowem Bożym w więcej miejsc? W tym pomogła nam także „Księga błogosławieństw” oraz bieżący kalendarz ścienny, a właściwie Wy! Sprawiliście, że cały nakład księgi tak szybko zniknął, że musieliśmy zrobić dodruk! Dziękujemy, że dzięki Wam błogosławieństwo jest obecne w tak wielu domach!

🌿Zaznaczę jeszcze raz, że wszystkie wyżej wymienione rzeczy, które udało nam się zrealizować jako zespół Teobańkologii w 2022 r., udały się dzięki Wam! Jeszcze raz bardzo za to dziękuję! Dziękuję, że włączacie się w naszą misję, że coraz bardziej ją czujecie, dlatego czekamy na Wasze sugestie – co z powyższych inicjatyw warto powtórzyć/kontynuować? Może w ramach tych już powstałych formatów można coś jeszcze zaproponować, jakoś je ubogacić? Zachęcam Was, byście pisali o tym w komentarzu pod postem. 🙂

🌿Dziękuję Wam nieustannie za wspólne „koronki”, różańce i przyjmowane błogosławieństwa, które, jak piszecie, wiele Wam dają. Chcę Wam powiedzieć, że wiele dają także mnie. Dziękuję, że wielu z Was wróciło do modlitwy różańcowej. Dziękuję, że jesteście mimo zmęczenia i obowiązków. Dziękuję, że po całym dniu, podczas transmisji, czy na pogaduchach, jesteście jeszcze w stanie wykrzesać z siebie jakiś komentarz, intencję, radę…To niesamowite! Jestem wdzięczny także za gorzkie słowa i powodowanie we mnie refleksji.

🌿Dziękuję, że dzięki Wam Teobańkologa tak się rozrasta, że z małej piwnicy plebanii w Oleśnicy rozpoczęliśmy modlitwę na żywo, docierając do wielu krajów, że ta piwnica, w której powstało nasze studio, stała się piękną winnicą, że, można by rzec, ewangelizacja podziemna 🙂)) dzięki Wam wyszła na światło dzienne i trafiła do wielu serc!

🌿Przepraszam za nasze pomyłki – mogłem kogoś nie zauważyć, rozczarować, nie stanąć na wysokości zadania. Wiem, że na grupie Teowieczki nie zawsze rozumiecie decyzje moderatorów i czasem ciężko je znosicie. Ich praca jest jednak potrzebna. Dziękuję za Waszą wyrozumiałość. Czujemy, jak trwacie przy nas we wzlotach i upadkach. Stworzyliśmy relację! Mówią mi o tym Wasze historie. Pokazaliście, że w Internecie wcale nie trzeba być anonimowym – to wielka rzecz!

🌿Nie dla każdego ten rok był dobry – dramat wojny, która dotyka naszych sąsiadów i ludzi na całym świecie, inflacja, choroby, Wasze osobiste tragedie… Zachęcam Was jednak, byśmy dziękowali także w słabościach. Życzę sobie i Wam łaski obmycia oczu Krwią Chrystusa, abyśmy zobaczyli, ile mimo wszystko mamy. Trwajmy w Jego miłości!

🌿Chcę, żebyście wiedzieli, że Wasze wsparcie w każdej formie jest dla mnie i mojego zespołu bardzo ważne. To właśnie Twoje wielkie serce oraz serce ludzi do Ciebie podobnych sprawia, że Teobańkologia, a więc my – ja i Ty – stawiamy kolejne kroki na chwałę Bożą i pożytek ludzi!

🌿Zachęcam Was jeszcze raz, abyście zostawili w komentarzu pod tym postem swój pomysł na to, co warto zawrzeć w planach Teobańkologii na 2023 r., nieustannie dziękując, że włączacie się w naszą wspólną misję! 🙂 Chcę Was posłuchać. Duch Święty działa też przez Was.

ks. Teodor

wdzięczność Nowy Rok

Zobacz również

Post o wdzięczności
10 postanowień noworocznych
Plany na 2023

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...