Podcast Niemyte Dusze dr Andrzej Silczuk - premiera

Obrazek posta

 

Cześć - oto ON - mój debiut autorski, pierwszy odcinek Podcastu Niemyte Dusze. Spróbuje odpowiedzieć w nim m. in. na pytania: czy damy radę zeskoczyć z pędzącej karuzeli i odnaleźć upragnioną równowagę? A może w ogóle nie uda nam się zatrzymać? Porozmawiajmy o tym, jak współczesny styl życia wpływa na nasze zdrowie psychiczne.

*** NIemyte Dusze ***

To podcast dla wszystkich Niemytych Dusz, które, idąc za Witkacym, doświadczyły lub nadal doświadczają poczucia niedoskonałości, gorszości i ułomności w życiu. A ten dyskomfort skłania nas często do sięgania po substancje psychoaktywne.
O nich będzie pierwszy sezon.

Posłuchajcie pierwszego epizodu Niemyte Dusze dr Andrzej Silczuk - „Karuzela dla myszy” dostępnego na darmowych platformach streamingowych (patrzcie m.in. na Spotify, Applepodcasts).

Podzielcie się swoimi przemyśleniami w swoich komentarzach.

*** Muzyka ***

Podczas prac nad nagraniem odcinka towarzyszyła mi (patrz poprzedni post) melodia ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Into The Wild”. Stąd wziął się też pomysł, na ścieżkę dźwiękową do podcastu. Muzykę do tego filmu stworzył Eddie Vedder @eddievedder , a ja pamiętam, że słuchałem tej płyty namiętnie w okresie, w którym będąc rezydentem ostatniego roku specjalizacji podjąłem decyzję, że skupię się na uzależnieniach. Mam do tego swoją niegasnącą motywację, o niej mówiłem w rozmowie w @poodwyku u @juliuszstrachota i @jakubzulczyk

Utwór "Long Nights" jest jednym z moich ulubionych z tej płyty, i właśnie nim chciałbym zilustrować treść prologu całego podcastu.

*** Produkcja ***

Autor podcastu @andrzejsilczuk
Oprawa muzyczna @patrick_the_pan
Podcast powstaje w sieci @_newhomers
Partnerem merytorycznym jest @wellbee_pl

podcast niemytedusze andrzejsilczuk psychologia psychiatria zdrowiepsychiczne stylzycia

Zobacz również

Nowy odcinek! Niemyte Dusze
Już wkrótce Finał sezonu!
Karolina Sobańska Podcast - bądźcie czujni

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...