Avatar użytkownika

Andrzej Silczuk Podcast / Niemyte Dusze / Overthinkers

42
patronów
1 225 
miesięcznie
42
patronów
1 225 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Próg "zaproś mnie na kawę" - Picie kawy zwiększa przepływ krwi w naczyniach krwionośnych o prawie 30%. Dzięki temu prawidłowo dotlenione komórki są bardziej wydolne, a to poprawia ogólną kondycję naszego organizmu, będę mógł miło zaczynać dzień myśląc z wdzięcznością o Tobie.
25 zł miesięcznie
Próg drugiego śniadania - Drugie śniadanie: dostarcza energii i składników pokarmowych, przez co zapewnia utrzymanie odpowiedniego poziomu koncentracji w czasie pracy i przekłada się na wyniki. Wpływa na wydolność i sprawność, siłę fizyczną, dobre samopoczucie podczas mojej pracy nad kolejnym materiałem edukacyjnym dla Ciebie.
50 zł miesięcznie
Próg wsparcia podstawowego mojej działalności. Jesteś dobrym Duchem mojej działalności. Twoja "cegiełka" pozwoli mi zbudować kapitał potrzebny na poświęcenie się codziennej pracy nad jakością moich materiałów dla Ciebie.
100 zł miesięcznie
Czasami nosimy po dwie cegiełki na raz. Dobre Dusze mojej działalności czasami dźwigają tak jak ja za wiele. Z dużą wdzięcznością przyjmę taką formę wsparcia,
250 zł miesięcznie
Próg dla Patronek i Patronów, którzy szukają większej skali i formatu,
tak jak ja nieustannie takiego będę poszukiwał, dla dzielenia się wiedzą i promocji zdrowia.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Andrzej Silczuk Podcast / Niemyte Dusze / Overthinkers w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Doktor habilitowany nauk medycznych, lekarz psychiatra, edukator/podcaster, wykładowca uniwersytecki oraz Chief Medical Officer w Wellbee Polska, ekspert zdrowia publicznego w dziedzinie uzależnień, redaktor radiowy, publicysta, felietonista.
  • Kim jestem?

Cześć, jestem lekarzem z około 20 letnim doświadczeniem klinicznym w psychiatrii, psychiatrii uzależnień, pracowałem w klinikach w Krakowie i Warszawie, aktualnie kontynuuję rozpoczętą lata temu działalność i zaangażowanie w edukację społeczną w zakresie zdrowia psychicznego, bezpiecznego używania substancji psychoatkywnych, profilaktyki uzależnień i nałogów behawioralnych wierząc w działania o charakterze populacyjnym.

Ponadto pracuję jako wykładowca uniwersytecki, jestem regularnie gościem podkastów (Człowiek Biznes Technologia, Można Zwariować, Strachota i Żulczyk w Co ćpać po odwyku?, Marta Niedźwiecka - O Zmierzchu, dr Joanna Podgórska Ogólnie, Justyna Świetlicka - Owsiana, Karolina Sobańska, Kuba Pawlak 42,195FM. W latach 2022-2023 pracowałem jako redaktor w radiu Newonce prowadząc. audycję Overthinkers, dedykowaną dla młodzieży borykającej się z trudnościami i lękiem.

  • Nad czym teraz pracuję i dlaczego Patronite?

Andrzej Silczuk Podcast to mój nowy projekt, podcast który tworzę między innymi dzięki Waszemu wsparciu!

Niedawno ukończyłem prace nad sezonem autorskiego podcastu - Niemyte Dusze wydawanym w Newhomers. Środki zapewniane przez Patronki i Patronów pozwalają mi głębiej poświęcić się pracy nad produkcją własnych, nowych materiałów, poszukiwaniem źródeł, korzystaniem z odpłatnych dostępów do artykułów naukowych, i uczestniczeniem (z reguły pro bono) w innych projektach (podcasty, eventy, wydarzenia z pogranicza kultury i nauki).

Dziękuje Wam, z całego serca. 
Tylko na te cele przeznaczam środki od Patronek i Patronów. #wdzięczność 

 

Poniżej kilka moich ostatnich aktywności w przestrzeni publicznej.

 

Niemyte Dusze - podcast

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Andrzej Silczuk Podcast / Niemyte Dusze / Overthinkers w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Andrzej Silczuk Podcast / Niemyte Dusze / Overthinkers już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Agnieszka Polak
Agnieszka Polak
25 zł
Katarzyna Czernichowska
Katarzyna Czernichowska
10 zł
Jakub Burkietowicz
Jakub Burkietowicz
25 zł
Anonimowy patron
25 zł
Anita Pepłońska
Anita Pepłońska
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.