dr Andrzej Silczuk / Niemyte Dusze / Overthinkers

W Patronite od 14.12.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 620

Liczba Patronów: 568

Zostań Patronem
Kup na prezent
33 patronów
870 miesięcznie
2 770 łącznie
Doktor nauk medycznych, lekarz psychiatra, edukator/podcaster, wykładowca uniwersytecki oraz Chief Medical Officer w Wellbee Polska, ekspert zdrowia publicznego w dziedzinie uzależnień, redaktor radiowy, publicysta, felietonista.

O Autorze

  • Kim jestem?

Cześć, jestem lekarzem z około 20 letnim doświadczeniem klinicznym w psychiatrii, psychiatrii uzależnień, pracowałem w klinikach w Krakowie i Warszawie, aktualnie kontynuuję rozpoczętą lata temu działalność i zaangażowanie w edukację społeczną w zakresie zdrowia psychicznego, bezpiecznego używania substancji psychoatkywnych, profilaktyki uzależnień i nałogów behawioralnych wierząc w działania o charakterze populacyjnym.

Ponadto pracuję jako wykładowca uniwersytecki, jestem regularnie gościem podkastów (Człowiek Biznes Technologia, Można Zwariować, Co ćpać po odwyku?, O Zmierzchu, Podgórska Ogólnie, Owsiana, Karolina Sobańska, Kuba Pawlak 42,195FM. W latach 2022-2023 pracowałem jako redaktor w radiu Newonce prowadząc. audycję Overthinkers, dedykowaną dla młodzieży borykającej się z trudnościami i lękiem.

  • Nad czym teraz pracuję i dlaczego Patronite?

Niedawno ukończyłem prace nad sezonem autorskiego podcastu - Niemyte Dusze wydawanym w Newhomers. Środki zapewniane przez Patronki i Patronów pozwolą mi głębiej poświęcić się pracy nad produkcją własnych materiałów, poszukiwaniem źródeł, korzystaniem z odpłatnych dostępów do artykułów naukowych, i uczestniczeniem (z reguły pro bono) w innych projektach (podcasty, eventy, wydarzenia z pogranicza kultury i nauki).

Dziękuje Wam, z całego serca. 
Tylko na te cele przeznaczę środki od Patronek i Patronów. #wdzięczność 

 

Poniżej kilka moich ostatnich aktywności w przestrzeni publicznej.

 

Niemyte Dusze - podcast


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Katarzyna Majkowska
Katarzyna Majkowska
Próg: 10 zł
Monika Czuchwicka
Monika Czuchwicka
Próg: 10 zł
Paweł Woźniak
Paweł Woźniak
Próg: 10 zł
Michał Grzegorczyk
Michał Grzegorczyk
Próg: 10 zł
Patryk Kubsik
Patryk Kubsik
Próg: 50 zł