Unikatowy rower Radia Nowy Świat dla WOŚP

Obrazek posta

Słuchaczki i Słuchacze,  

 

Dzisiaj, 20 stycznia, na kilka dni przed 31. finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Jurek Owsiak będzie gościem Wojciecha Manna w audycji Poranna Manna. Podczas tego spotkania nasza redakcja przekaże fundacji WOŚP na licytację rower. 

 

Trochę historii roweru... 

To nie jest zwyczajny rower, ale rower, który otrzymaliśmy od Patronów z Mosiny pod Poznaniem. W ubiegłym roku, a dokładnie 4 maja Patroni odwiedzili nas przy Ostrej i przekazali ten wyjątkowy jednoślad - Rower Droom, czyli darmowy rower małomiasteczkowy. Tego typu rowery mieszkańcy Mosiny zbierają wśród sąsiadów, remontują je, odnawiają i udostępniają lokalnej społeczności. Za darmo, bez aplikacji, bez rejestracji i bez żadnych zabezpieczeń w stylu nadajnika GPS. 

Rower służył całej redakcji. To właśnie na nim m.in. reporterka Anna Rokicińska pojechała do Sejmu razem z Klaudiuszem Slezakiem i Patronami w dniu drugich urodzin stacji.                       

- Kiedy Jurek Owsiak poprosił nas o przekazanie fantu na licytację, chcieliśmy, aby ten przedmiot był zarówno związany z naszym radiem, ale i z naszymi Patronami. Oczywiście zapytaliśmy darczyńców o zgodę. Odpowiedź była entuzjastyczna. Ten rower również w sposób symboliczny pokazuje naszą więź i relację z Patronami i z tego miejsca chcę kolejny raz im podziękować. Za wszystko – mówi Magda Jethon, Redaktorka Naczelna Radia Nowy Świat. 

 

Osobie, która wylicytuje rower przekażemy również dwie unikatowe koszulki zaprojektowane przez Wojciecha Manna i Magdę Jethon. Przy okazji informujemy, że limitowana seria z autorskimi projektami naszych redaktorów trafi niebawem do sprzedaży w radiowym sklepie internetowym.  

 

Zlicytujemy również grę! 

Dyskusyjny Klub Patronów  Listwa zrobił własnoręcznie grę przekazaną zespołowi popołudniowego pasma. Wyjątkowa gra planszowa „Radiobiznes” zostanie zlicytowana już dzisiaj, 20 stycznia, w popołudniowej audycji „Nowy Świat po południu” (16:00 – 19:00). Celem gry jest sprawne poprowadzenie audycji w jednej z wylosowanych ról, a wygrywa ten, kto zbierze największą liczbę Patronów dla radia. Gra została wyprodukowana dosłownie w kilku egzemplarzach i nie mogła być sprzedawana, ani odpłatnie wykorzystywana, za wyjątkiem wystawienia jej na aukcjach charytatywnych. 

 

Jak podkreśla Magda Jethon, w tym roku licytowane przedmioty mają dla nas bardzo osobiste i wyjątkowe znaczenie, ponieważ są to rzeczy, którymi zostaliśmy obdarowani przez naszych Drogich Patronów. Wykonane z ogromną dbałością o każdy szczegół. Widać w nich pasję i włożone w pracę serce. To cena, jakiej nie da się zmierzyć żadnymi kwotami. 

 

 

I jeszcze eSkarbonka :) 

Uruchomiliśmy eSkarbonkę pod adresem: https://wosp.nowyswiat.online Każdy, kto zamierza wesprzeć tegoroczny cel 31. Finału WOŚP, jakim jest walka z sepsą, może to zrobić w sposób bardzo łatwy i szybki, wpłacając dowolną kwotę do naszej wirtualnej puszki. 

 

W ubiegłym roku zebraliśmy 211 961 zł do eSkarbonki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podczas 30. Finału. Był to trzeci wynik na świecie! Nasi Patroni pokazali - jak zwykle - wielkie serca. - Dla nas jako Radia utrzymującego się z dobrowolnych wpłat, zaangażowanie i pomoc na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest rzeczą naturalną i bezdyskusyjną. Wierzę, że hojność Patronów, Słuchaczy, ale też naszego zespołu nie zna granic i wspólnie znowu zrobimy coś ważnego i pięknego – dodaje Redaktorka Naczelna. 

 

** 

Drodzy Słuchacze, otrzymaliście od nas tę wiadomość, bo pomimo tego, że nie jesteście już naszymi Patronami, to wciąż mamy nadzieję, że słuchacie naszego radia😊 My ze swojej strony mamy ogromną chęć dzielenia się z Wami tym co u nas się dzieje, co robimy i co planujemy.  

Liczymy, że pozwolicie nam na taki kontakt z Wami. 

 

Wasze Radio Nowy Świat 

WOŚP Wojciech Mann Jurek Owsiak Jerzy Owsiak

Zobacz również

Zapraszamy do Wrocławia! Spotkanie Michała Nogasia z Grzegorzem Piątkiem laureatem Paszpor...
Wychodzimy do kina z Jankiem Niebudkiem 26.01. (czwartek)
Urodziny Wojciecha Manna w Radiu Nowy Świat

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...