Prawie 1,5 miliona złotych od Społeczności Radia 357 na pomoc dzieciom z Polski i Ukrainy - dziękujemy!

Obrazek posta

Jak każdego roku, grudniowe piątki przyniosły nam okazję do wzruszeń. Podopieczni Fundacji Świętego Mikołaja czekali na naszą pomoc. Łącznie społeczność Radia 357 przekazała na pomoc dzieciom z Polski i Ukrainy 1 424 747,87 złotych!

Kalendarz pozwolił w tym roku na aż 4 licytacje antenowe prowadzone przez Pana Kubę. W ostatnim tygodniu udało się także zrealizować dwie dodatkowe licytacje - obrazu twórców Złego radia oraz weekendu w domu na wodzie i udziału w Liście Piosenek prowadzonej z pokładu. Dzięki zaangażowaniu dziennikarzy i pracowników Radia 357 licytacjom antenowym podlegało łącznie 106 przedmiotów, zestawów i wydarzeń. Łączyły i przenikały się światy sportu, kultury, muzyki, publicystyki, a nawet Lego! Część z nich to były także przedmioty, które wymyślili sami Patroni w ferworze licytowania - jak na przykład bigos Pana Kuby. Serce Pana Kuby skradł na przykład młody słuchacz Kuba dzielnie licytujący szpadel. Do tego niemal niezliczone filiżanki i kawy... Licytacje antenowe przyniosły ponad 900 tysięcy złotych na pomoc!

Przez cały czas trwania naszej akcji dzieliliście się dobrem również za pośrednictwem darowizn na konto (prawie 40 tys. złotych) i za pośrednictwem strony (ponad 260 tys. złotych), SMS-ów (prawie 80 tys. złotych) oraz licytacji internetowych prowadzonych na platformie Allegro charytatywni, gdzie wystawialiście również swoje przedmioty (ponad 75 tys. złotych).

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom tworzącym społeczność Radia 357! Wasza pomoc, w każdej formie i w każdym wymiarze, to nieoceniona szansa na lepszy start dla potrzebujących dzieci z Polski i Ukrainy. Po raz kolejny udowodniliście, że razem możemy robić tak wiele dobrego.

Świąteczna akcja społeczności Radia 357 powróci w grudniu 2023 roku! 

świąteczne licytacje podsumowanie Pomagamy

Zobacz również

Dzień radiowy - 24 stycznia 2023
Trwa Veganuary - mamy dla Was zestawy startowe z wegetariańskimi daniami od Dobrej Kalorii...
Dzień radiowy - 26 stycznia 2023

Komentarze (2)

Trwa ładowanie...