Co dodasz do ulubionych? Sprawdź nową funkcję w aplikacji Radia 357!

Obrazek posta

Nowość dla posiadaczy konta Twoje 357! Jeśli go jeszcze nie masz - załóż szybko i bezpłatnie na konto.radio357.pl. Potem zaloguj się nim w aplikacji Radia 357. Gotowe? To teraz wybierz ulubioną audycję, zaznacz przy niej symbol serca i odnajduj nowe odcinki szybciej, niż dotąd. Tutaj opowiemy Wam jak działa w naszej aplikacji nowa funkcja “Dodaj do ulubionych”.

Od teraz masz możliwość stworzenia własnej listy ulubionych audycji. Aby z niej skorzystać, trzeba być zalogowanym w aplikacji. Po zalogowaniu wystarczy odnaleźć ulubiony tytuł w zakładce “Audycje”, następnie wybrać (tak, jak do słuchania podcastu) i zaznaczyć symbol serca. Po dodaniu serce zostanie wypełnione, a audycja od tej pory będzie dostępna w zakładce “Ulubione”.

Wybrane przez Was podcasty utworzą nową listę, z której możecie łatwo korzystać bez konieczności wyszukiwania. Na górze listy znajdzie się tytuł dodany najwcześniej, na dole - najpóźniej. Ale jeśli polubicie bardzo dużo podcastów - dostępna jest również wyszukiwarka, która umożliwia przejście tam, gdzie chcecie.

Pamiętaj - dodawanie do ulubionych możliwe jest po zalogowaniu w aplikacji. Nie masz jeszcze darmowego konta Twoje 357? Załóż je teraz na konto.radio357.pl.

Najnowszą wersję aplikacji Radia 357 z nową funkcją “Dodaj do ulubionych” znajdziecie w swoich sklepach z aplikacjami. Polecamy skorzystanie z adresu aplikacja.Radio357.pl - tak najłatwiej znaleźć oficjalną wersję.

aplikacja ulubione konto 357

Zobacz również

Noworoczne postanowienia idą tak sobie? No to mamy propozycję :)
Playlista od Kuby Benedyczaka
Dzień radiowy - 2 lutego 2023

Komentarze (21)

Trwa ładowanie...