Wracam do nagrywania! Już w najbliższy poniedziałek 27 lutego nowy odcinek

Obrazek posta

To był trudny rok... W lutym 2022 roku ukazał się ostatni, jak dotąd, osiemdziesiąty odcinek podcastu DoggyBoom - o agresji przeniesionej. 
Wszystkie odcinki, a jest ich 80 - znajdziecie na wszystkich dostępnych aplikacjach podcastowych - spotify, spreaker i innych.
 Nie mogłam się zebrać do dalszej pracy nad podcastem, choć oczywiście, cały czas byłam wśród psów, wśród wspaniałych ludzi, ale myślami często gdzie indziej. Nadeszła jednak pora, by wrócić do nagrywania. Nie będę się za bardzo rozpisywać, a zatem do sedna: nowy odcinek ukaże się już w najbliższy poniedziałek 27 lutego. Nie chcę zdradzać tematu - inspiracja jest na zdjęciu 🙂 Może ktoś zgadnie, o czym będzie nowy odcinek? Tematów na kolejne nie zabraknie, bo mi się w głowie i w notesie nazbierało... A jeśli zechcecie mnie wesprzeć i zmotywować, bym nie rozstawałą się już z mikrofonem, możecie 
zostać Patronką lub Patronem Podcastu, zyskacie nagrody i niespodzianki. Tymczasem ja zabieram się do pracy nad poniedziałkowym odcinkiem i - do usłyszenia!

Ankieta

Znacie Podcast DoggyBoom?

Możesz wybrać 1 odpowiedź

Zaloguj się, aby móc oddać głos

Zobacz również

Nowy odcinek Podcast 81: Patyki i długopisy, czyli Strategie adaptacyjne u psów i ludzi - ...
Jak to jest nie mieć psa?
Straszny podcast, czyli Wszyscy jesteśmy jaszczurkami.

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...