Dzieje Ziemi

Obrazek posta

Przez trzy lata we współpracy z Muzeum Ziemi PAN w Warszawie nagraliśmy ponad sto wykładów dr Daniela Tyborowskiego. Przez cały ten okres w każdą środę można było wysłuchać i obejrzeć jego niezwykle ciekawych opowieści o zwierzętach, roślinach i życiu na Ziemi przed milionami lat.

Dzięki dr Tyborowskiemu możemy się przenieść w głąb minionej Ziemi. Poznać nie tylko dinozaury, przecież tak popularne szczególnie u młodzieży, ale całą różnorodność życia na Ziemi. Życia już (hm!) wymarłego. 

Dla nas czyli redakcji serwisu wszechnica.org.pl było niezwykłe wyzwanie. Po raz pierwszy nagrywaliśmy regularnie w tygodniowych odstępach wykłady na jeden temat. Dzięki tej regularności pozyskaliśmy spore grono fanów serwisu.

Poznaliśmy nowe techniki i technologie, które teraz chcemy rozwijać. W tym transmisje na żywo ze współudziałem słuchaczy, jak również nagrania na tzw. green screenie, pozwalającym "umieścić" wykładowcę w środku jego opowieści. Te wiedzę i umiejętności chcemy dalej przy Waszej pomocy drodzy Patroni dalej rozwijać i doskonalić.

Zapraszamy do obejrzenia playlisty "Dzieje Ziemi" w serwisie wszechnica.org.pl i na kanale YouTube Wszechnica Fww

Redakcja serwisu

 

 

dzieje ziemi daniel tyborowski muzeum ziemi PAN dinozaury zwierzęta wymarłe

Zobacz również

Rok w lesie
Zapraszamy do grupy na Facebook
Polska Czerwona Księga - zwierzęta, których możemy już nie zobaczyć

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...