A gdyby tak… zrobić sobie dobrą drzemkę? Wypróbuj nowość w aplikacji!

Obrazek posta

Kto z nas nie miał tak, że zasnął z ulubioną muzyką czy podcastem w uszach i dopiero rano zorientował się, że bateria prawie rozładowana, a aplikacja wciąż włączona? Przychodzimy z rozwiązaniem - od teraz w Radiu 357 dostępny będzie wyłącznik czasowy. Pomoże on zaplanować porę wyłączenia naszej aplikacji, co ułatwi zasypianie z naszymi audycjami w uszach. A do tego bateria wytrzyma na optymalnym poziomie aż do Ranka! ;) Na https://aplikacja.radio357.pl znajdziecie najnowszą aktualizację.

Chcesz spróbować czegoś zupełnie nowego? Testuj wyłącznik także dla podcastów! Wszystko przed Tobą, wystarczy szybka rejestracja na https://konto.radio357.pl/

Każdemu czasem potrzebna jest drzemka - bywa, że potrwa tylko kwadrans, niekiedy rozciągnie się “do pełnej”, a w skrajnych przypadkach… obudzimy się następnego ranka i chwilę musimy dojść do siebie. ;) Przedstawiamy zupełnie nową funkcję w aplikacji Radia 357 - od początku roku są już ulubione, chromecast dla podcastów, carplay, a teraz przyszedł czas na wyłącznik czasowy, który pozwoli Wam zasypiać z Radiem 357 na uszach!

Jak działa ta funkcja? W lewym dolnym rogu odtwarzacza (zarówno pomarańczowego, dla audycji na żywo, jak i czarnego, dla podcastów) znajdziecie symbol zegarka - po kliknięciu pojawi Wam się lista, pozwalająca wybrać porę wyłączenia naszej aplikacji. Przyda się tuż przed zaśnięciem. ;) Wśród możliwości 15 minut (dla naprawdę zmęczonych), 30 minut, 60 minut, koniec audycji/odcinka (dla chcących dosłuchać do końca) oraz własny czas. Po ustawionym czasie aplikacja wyłączy się, Wy będziecie mogli spać w ciszy, a bateria nie będzie się zużywać w nocy - wszystko bez ani jednego kliknięcia! ;) 

Ze strony https://aplikacja.radio357.pl, po wybraniu swojego sklepu z aplikacjami, możecie pobrać najnowszą aktualizację. Aby w pełni cieszyć się tym, co codziennie dla Was przygotowujemy, warto korzystać z naszych podcastów - tam nowe funkcje, takie jak ulubione, chromecast czy właśnie wyłącznik czasowy. Dostępne dla zalogowanych Patronów. :)

A kolejne czym prędzej przechodzą także na naszą stronę internetową! Tak jak ulubione, które możecie zaznaczać w aplikacji, a widzieć na stronie - i odwrotnie. Oczywiście wcześniej musicie się upewnić, że w obu miejscach jesteście zalogowani na tym samym koncie. ;) 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z najnowszych możliwości naszej aplikacji i strony! Warto zacząć od założenia konta w Twoje 357, czyli naszej platformie podcastowej - to możecie zrobić na stronie https://konto.radio357.pl/ 

aplikacja wyłącznik czasowy drzemka nowa funkcja

Zobacz również

Polecenia kulturalne od Ani Dudzińskiej
Uwaga Poznań! Mamy dla Was dziesięć trzydniowych karnetów na NEXT FEST - zgłoszenia na nas...
wspieram.radio357.pl - zapraszamy na dzisiejszy live!

Komentarze (7)

Trwa ładowanie...