Czy dwa dni to za mało? – czyli o pracy nad kilkoma książkami na raz

Obrazek posta

Witajcie! Za nami kolejny skrócony tydzień. A to za sprawą świętowania Wielkanocy, urodzin oraz wyjazdu ze znajomymi 🏔 Właściwie to na pracę zostały nam tylko dwa dni 😄 Staraliśmy się dobrze je wykorzystać.

Podczas gdy ja przeglądam III tom Bielijonu, moja Żona dopisuje kolejne strony w części finałowej tego cyklu (Ariadnę czekają nowe wyzwania 😀 Ciekawe, jak sobie poradzi 😋 ~Aleksandra). W wolnych chwilach Ola pracuje też nad Kwiatem ślepców. W zeszłym tygodniu udało jej się poprawić rozdział. Ogólnie książka ta jest po czytaniu przez IC (którego funkcję pełni nie kto inny, tylko ja 😁). Teraz sama autorka zastanawia się nad moimi komentarzami i propozycjami zmian 😋 I choć tempo nie jest tu zbyt duże, to mamy nadzieję, że za rok albo dwa dzieło doczeka się wydania.

A w naszych mediach możecie przeczytać lub posłuchać jeszcze innej historii, która dzieje się w tym samym Uniwersum, co Bielijon i Kwiat ślepców. Chodzi oczywiście o Opowieści o Daseanie. Z kolei nasi wspaniali Patroni od jakiegoś czasu mogą cieszyć się kolejnym fragmentem Kroniki Kontynentu. Tym razem przeczytają o tym, jak anapesi porzucili magię 😮

Trochę się jednak działo jak na tak krótki tydzień, prawda? A jak Wy spędziliście ten poświąteczny czas? Udało się Wam popracować nad Waszymi projektami? Koniecznie opowiedzcie w komentarzach! Tymczasem ja się z Wami żegnam. Do zobaczenia!

~Mateusz


blog podsumowanietygodnia bielijon kwiat ślepców

Zobacz również

Co mają wspólnego odrzuceni ze Zbuntowanym? – czyli o kolejnych tomach Bielijonu i pracy n...
Opowieści o Daseanie – Wyprawa, rozdział III, cz. V
Opowieści o Daseanie – Wyprawa, rozdział III, cz. VI

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...