12 miesięcy projektu UA4UA.eu

Obrazek posta

Szanowni Darczyńcy,

Z wielką radością dzielimy się z Państwem podsumowaniem ostatniego roku działalności Fundacji Wioski  w ramach projektu UA4UA.

Dzięki Państwa wsparciu i hojności, zaangażowaniu i oddanym sercom, udało nam się przez ten rok osiągnąć wiele niesamowitych rzeczy.

W ramach projektu UA4UA skupiliśmy się na pomocy uchodźcom z Ukrainy, którzy przybyli do naszego kraju w poszukiwaniu lepszej przyszłości. Dzięki Państwa darowiznom, byliśmy w stanie zapewnić im nie tylko naukę języka, ale także wsparcie emocjonalne i integrację społeczną. 
Pomogliśmy w ten sposób 470 osobom, dorosłym i dzieciom. To niesamowite zobaczyć, jak nasi podopieczni stopniowo nabierają pewności siebie, rozwijają umiejętności i zaczynają budować nowe życie stając się częścią naszej społeczności.

W minionym roku nasz projekt osiągnął również kilka znaczących kamieni milowych. 
Zorganizowaliśmy liczne warsztaty tzw. “Speaking Club”, spotkania integracyjne z okazji świąt, które umożliwiły naszym podopiecznym nawiązywanie więzi, dzielenie się swoimi historiami i budowanie trwałych relacji. 

Ważnym aspektem naszej pracy jest również zespół naszych ukraińskich nauczycieli i wolontariuszy. W ciągu roku liczba nauczycieli zwiększyła się do 4 osób. 
Ich oddanie, pasja i empatia stanowią fundament naszej fundacji. Dzięki ich zaangażowaniu, możemy zapewnić wysoką jakość nauczania dla naszych uczniów.  

Niezmiennie jesteśmy wdzięczni Państwu, naszym szanownym darczyńcom, za zaufanie i wsparcie finansowe. Wasze regularne datki umożliwiają nam kontynuację naszej misji i rozwijanie naszego programu, aby pomóc jeszcze większej liczbie uchodźców z Ukrainy w nauce języka polskiego i integracji społecznej w Polsce. 

Jesteśmy zaszczyceni, że możemy liczyć na Państwa jako partnerów w realizacji naszej misji.

Zespół UA4UA.eu
 

 

#ua4ua #ukraina

Zobacz również

Życzenia Wielkanocne
Życzenia od UA4UA
Kanał UA4UA na YouTube już działa!

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...