#challenge

Obrazek posta

Dostajemy sporo maili odnośnie systemu challenge i wiele rzeczy jest niejasnych dlatego przeczytaj koniecznie:

Challenge to nic innego jak po prostu wyzwanie czyli z 10zł dojść do 1000zł w DZIESIĘCIU KROKACH. Wygląda to mniej więcej tak jak na obrazku czyli zaczynamy od 10 zł i stawiamy na jedno spotkanie (single). Następnie całą wygraną inwestujemy w kolejne spotkanie (również single) i tak dalej aż dojdziemy do 1000 zł. Chcemy dojść do 1000 następnie później przekażemy jak będziemy grać dalej. Pokażemy Wam również jak będziemy grali tzw. "cash back" właśnie z systemu challenge. Na obrazku zostało wykonane przybliżone wyliczenie po średnim kursie jaki będzie grany. Nie trzymamy się tam standardów ze stałym kursem. Raz może być to 1.90 następnie 1.50. Ważne by było to dziesięć kroków i ostatnia wygrana wynosiła 1000zł. Challenge to dobry system by np. zwiększyć sobie budżet na grę. Gramy od 10zł by z małej kwoty zrobić coś już dużego.
Chcemy na początku września wystartować już z challenge. Wszystko zależy od tego jak będą spisywać się ligi które do tego systemu nadają i kilka jest już w grze.
Challenge będzie grany oczywiście na grupie TTB Team PLUS . Jest to grupa dla naszych Patronów wspierający nasz projekt na stronie patronite.pl/TenTypBET
Jeżeli są jakieś pytania prosimy pisać do nas na facebooku lub na info@tentypbet.com
#gramyrazem

Zobacz również

Paypal, przelew oraz płatność kartą!
#challenge... Zagraj z Nami!
Koszykówka NCAA i NBA

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...