Numery bieżące i archiwalne nie tylko dla Patronów!

Obrazek posta

Na moim koncie Patronite dostępne są dla wszystkich aktualnych Patronów dwa ostatnie pełne numery czasopisma "Zrozumieć Elektronikę" oraz numer "zerowy" z grudnia 2022.

Wersje skrócone wszystkich wydanych numerów (niepełne, z początkowymi fragmentami artykułów) są dostępne bez ograniczeń na mojej stronie: https://piotr-gorecki.pl

Jeżeli ktoś spośród nowych Patronów, albo ktoś, kto jeszcze nie jest Patronem, chciałby nabyć kompletne, pełne numery archiwalne (od stycznia 2023), jest to możliwe przez "postawienie mi kawy" (Cappuccino = 10 złotych za jeden numer).

Należy kliknąć link (https://buycoffee.to/piotr-gorecki),

lub poniższy obrazek 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

wybrać - przesłać kwotę zależną od liczby zamawianych numerów archiwalnych (N x 10zł),

wpisać imię nazwisko, swój adres e-mail,

koniecznie "dołączyć wiadomość dla Twórcy" i tam wpisać, który numer lub numery mam wysłać na podany adres e-mailowy.

Oczywiście można też "postawić mi kawę" ot tak po prostu, bezinteresownie, bez zamawiania archiwalnych numerów. Będę wdzięczny za każde takie wsparcie!

Jeżeli natomiast ktoś wcześniej stał się Patronem, ale nie pobrał aktualnego wtedy numeru i skasował e-maila Patronite z linkiem do pobrania tego numeru, 
może do mnie napisać na adres: kontakt@piotr-gorecki.pl
Podam link do pobrania należnego mu pliku (oczywiście bezpłatnie).

Ważna uwaga! Osoby, które na Patronite rejestrowały się za pomocą konta Apple, a prawdopodobnie także Google i Facebook, nie otrzymują comiesięcznych powiadomień, które rozsyłam, ponieważ przy takiej rejestracji w bazie danych pojawiają się dziwne adresy e-mail, na które nie można wysłać powiadomień.

Pozdrawiam

Piotr Górecki

Zobacz również

Zapytanie dotyczące rysunków w artykułach
Pełna wersja ZE2403
Dwa nowe filmy na YT

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...