Avatar użytkownika

Piotr Górecki

1116
patronów
1116
patronów

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Jeżeli zdecydujesz się zasilić mnie kwotą 10zł miesięcznie, będę Ci bardzo wdzięczny - na początku każdego miesiąca otrzymasz w rewanżu kolejne wydania czasopisma Zrozumieć Elektronikę w postaci pliku PDF, w przyszłości także EPUB. Obiecuję, że w każdym wydaniu będzie co najmniej siedem moich artykułów/projektów z różnych kategorii - co najmniej 30 stron czasopisma. Mam jednak nadzieję, że tych artykułów i stron będzie znacznie więcej, ale to będzie zależne też od tego, czy będzie mnie stać na skorzystanie z pomocy zewnętrznej. Twoje wsparcie pozwoli mi też przygotowywać wartościowe i dopracowane filmy na YouTube oraz szybciej umieszczać na mojej stronie piotr-gorecki.pl najlepsze materiały archiwalne.
20 zł miesięcznie
Ooo! Bardzo dziękuję! Patroni wspierający mnie tą kwotą oprócz bieżącego comiesięcznego wydania czasopisma Zrozumieć Elektronikę, będą otrzymywać "od kuchni" informacje o tym, nad czym aktualnie pracuję oraz z wyprzedzeniem, wcześniej, "prosto spod igły" niektóre artykuły, planowane do kolejnych wydań magazynu,
50 zł miesięcznie
To próg dla tych, którzy szczególnie mnie doceniają i lubią! Bardzo dziękuję! Odwdzięczę się, publikując informacje o Patronach wspierających mnie kwotą co najmniej 50 zł miesięcznie.
100 zł miesięcznie
To już próg ocierający się o Mecenat!!!
Wielkie Dzięki!!!
A jeżeli chcesz wesprzeć mnie jeszcze wyższą kwotą, czyli zostać Mecenasem lub Mecenasem instytucjonalnym, napisz do mnie bezpośrednio - albo wprowadzimy kolejny próg Patronite, albo znajdziemy inną formę.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Piotr Górecki w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Profil Piotra Góreckiego, byłego długoletniego Redaktora Naczelnego EdW, który obecnie swoją twórczość prezentuje na stronie piotr-gorecki.pl, w czasopiśmie internetowym "Zrozumieć Elektronikę" oraz kanale na YouTube. Masz możliwość wsparcia dawnej oraz aktualnej twórczości.

Jestem popularyzatorem elektroniki. Przez ponad 25 lat wraz z Czytelnikami tworzyłem czasopismo EdW. Teraz swoją wiedzę udostępniam na mojej stronie piotr-gorecki.pl.

Aktualnie tworzę też czasopismo Zrozumieć Elektronikę, dostępne w postaci PDF (drukowana wersja papierowa obecnie byłaby nieakceptowalnie kosztowna).

Zamieszczam też filmy na kanale YouTube.

Wcześniej moim źródłem utrzymania było tworzenie papierowej wersji czasopisma EdW. Niezależnie od tego, czy jesteś młody, czy może uczyłeś się elektroniki z moich wcześniejszych artykułów, obecnie także Ty możesz stać się moim Patronem: możesz wesprzeć mnie nie tylko myślą i dobrym słowem, ale też finansowo. To właśnie Patroni i Mecenasi zadecydują teraz o rozwoju strony internetowej, oraz o tematyce czasopisma i kolejnych filmów na YouTube.

1. Strona internetowa. Przez prawie 30 lat zaprojektowałem setki układów elektronicznych i napisałem kilka tysięcy artykułów edukacyjnych. Pomimo upływu czasu mnóstwo z tych artykułów, a przede wszystkim te z ostatnich lat, nadal są w pełni aktualne, wartościowe i pożyteczne. Jednak uaktualnienie i dostosowanie ich do dzisiejszych standardów oraz przeniesienie w postaci wpisów na stronę internetową wymaga  mnóstwo pracy. Najprościej biorąc – sporo kosztuje. W pierwszym 5-złotowym progu masz możliwość wspomóc i przyspieszyć proces umieszczania tych wartościowych materiałów na stronie piotr-gorecki.pl.

2. Nowe czasopismo Zrozumieć Elektronikę. EdW przez wiele lat prowadziłem sam, przy pomocy syna i siostry. Teraz będę podobnie prowadzić zupełnie nowe, własne czasopismo Zrozumieć Elektronikę. Będę w nim zamieszczał własne artykuły i projekty. Oczywiście zapraszam do współtworzenia wszystkich elektroników, którzy chcieliby w nim zamieszczać swoje projekty i artykuły.
Formuła czasopism drukowanych na papierze wyczerpuje się. Gwałtownie rosnące ceny papieru, druku i dystrybucji nie dają szans wydawania takich periodyków bez silnego wsparcia sponsorów i reklam. Aktualnie jedynym sensownym rozwiązaniem jest wersja elektroniczna rozsyłana w postaci plików PDF. Tworzenie czasopisma to wielki wysiłek, także finansowy, dlatego będzie ono rozsyłane do Patronów z co najmniej drugiego, 10-złotowego progu wsparcia. Natomiast po publikacji, ale z co najmniej kilkumiesięcznym opóźnieniem, cała treść czasopisma zostanie udostępniona bezpłatnie dla wszystkich, w szczególności umieszczona na stronie piotr-gorecki.pl w postaci artykułów-wpisów.

3. Kanał na YouTube. Wcześniej na nagrywanie filmów nie starczało mi czasu z uwagi na nawał prac nad papierową wersją czasopisma. Teraz będę dzielił się swoją wiedzą także w filmach. Pierwsze filmy nieprzypadkowo dotyczą trudnych i bardzo trudnych zagadnień ogólnych. Natomiast o tematyce następnych oraz ich poziomie technicznym, zależnym od potrzebnego nowego sprzętu, zadecydują głównie Patroni i Mecenasi, czyli być może także i Ty.

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Piotr Górecki już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Mateusz Bański
Mateusz Bański
10 zł
Dominik Seremak
Dominik Seremak
10 zł
Tomasz Safuryn
Tomasz Safuryn
20 zł
Grzegorz Matusinski (gman)
Grzegorz Matusinski (gman)
10 zł
Mariusz Plucinski
Mariusz Plucinski
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.